Connect with us

Aktuality

Polícia hľadá vodiča, ktorý na priechode nabral chodkyňu na kapotu

Na priechode pre chodcov v križovatke Bratislavská Krajinská v Piešťanoch došlo minulý piatok k dopravnej nehode, keď vodič BMW nabral na kapotu prechádzajúcu ženu. Hoci po nehode zastal, situácia sa zmenila, keď 40-ročná žena zistila po návšteve lekára, že má vážnejšie zranenú nohu a nehodu nahlásila polícii.

Published

on

Reklama
Reklama

„Dopravný policajt, ktorý nehodu prijal, si zabezpečil kamerové záznamy. K nehode došlo v piatok, 8. 4. 2022 o 07.46, v meste Piešťany. Chodkyňa si počkala na zelený signál a vošla na priechod pre chodcov, keď do nej narazil vodič na aute MBW 3 kombi tmavej farby a presne nezisteného evidenčného čísla. Hoci po strete s chodkyňou z vozidla vystúpil, a žena nakoniec po nehode odkráčala sama na ošetrenie, skutok sa stal,“ informovali predstavitelia Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave.

Polícia sa obracia na všetkých, ktorí nehodu videli, alebo spoznali vozidlo na záberoch, aby pomohli najmä pri stotožnení vozidla a vodiča, ktorý bol účastníkom tejto nehody.

„Podľa informácií, ktoré máme zatiaľ k dispozícii, by mohlo ísť aj o auto s evidenčným číslom mimo SR. Ak ste boli svedkom udalosti, zachytili ste ju na auto kameru, všetky informácie môžete oznámiť osobne na polícii v Piešťanoch, alebo zavolať na linku 158. K dispozícii sme vám aj na messengeri Polícia SR – Trnavský kraj. Ďakujeme vopred za ochotu a vašu pomoc,“ uzavrela hovorkyňa polície.

Reklama

TS KR PZ v Trnave / red

Populárne články