Úvod Aktuality Polícia hľadá svedkov včerajšej hromadnej dopravnej nehody na diaľnici D1

Polícia hľadá svedkov včerajšej hromadnej dopravnej nehody na diaľnici D1

REKLAMA

Polícia zasahovala pri dopravnej nehode, ktorá sa stala včera (29.8.) na diaľnici D1 okolo 20.30 h v smere na Bratislavu v blízkosti Piešťan 7공주. Policajti teraz hľadajú svedkov nehody, ktorí by pomohli objasniť čo presne sa stalo.

„K nehode došlo pravdepodobne tak, že vodič VW Sharan prešiel do pravého jazdného pruhu, kde narazil do pravej strany auta jazdiaceho vedľa neho when you want to go crazy. V dôsledku tejto kolízie bol odhodený do stredových betónových zvodidiel a zostal stáť v ľavom jazdnom pruhu. Tým, že vytvoril náhlu prekážku pre ďalšie prichádzajúce autá, došlo k hromadnej havárii ďalších áut, pričom celkom sa ich zrazilo 8 Sony Vegas trial. Podľa doterajších informácií sa pri nehode pravdepodobne ľahko zranilo 6 osôb, ťažké zranenia utrpelo 7 ročné dieťa. Polícia na úsek diaľnice uzatvorila a vykonávala odklon premávky po okolitých cestách google files. Diaľnica bola plne sprejazdnená o 02.10 h,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Dvadsaťdeväťročný vodič VW Sharan, občan Rumunska žijúci v Bratislave, sa podrobil dychovej skúške na alkohol, pričom mu bolo nameraných 0,61 mg/l, čo je v prepočte 1,27 promile 오디널 스케일 다운로드. Vodiča pod vplyvom alkoholu polícia zadržala, vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví a ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 신구미호 다운로드.

Polícia príčiny a okolnosti dopravnej nehody vyšetruje, v súčasnosti prebiehajú procesné úkony. „V tejto súvislosti sa obraciame na svedkov nehody, ktorí ju videli, aby sa prihlásili na polícii na linke 158 a prispeli k zisteniu jej okolností spss 25. V prípade, ak mal niekto kameru, ktorá zachytila nehodu, poskytnutie videozáznamu by polícii významne napomohlo pri objasnení tejto hromadnej nehody resident registration copy. Za spoluprácu vopred ďakujeme,“ dodáva M. Kredatusová.

TS/red Foto: KR PZ Trnava

REKLAMA