Úvod Aktuality Policajti robia náhodné kontroly na hraniciach okresu

Policajti robia náhodné kontroly na hraniciach okresu

REKLAMA

Policajné hliadky vykonávali vo štvrtok 7. januára dohľad nad dodržiavaním prijatých protipandemických opatrení a s nimi súvisiaceho zákazu vychádzania 알리아스 다운로드.

„Preverovali najmä domáce vozidlá prechádzajúce z okresu Piešťany do okresov Nové Mesto nad Váhom a Topoľčany,“ informovala Zlatica Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave 마이크로소프트 픽스잇 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Piešťanskí policajti skontrolovali počas včerajšej služby 44 osôb, pričom v 43 prípadoch vodiči hodnoverne preukázali opodstatnenosť porušenia zákazu vychádzania a jednej osobe bola za jeho nedodržanie uložená bloková pokuta 기생수 파트1 자막 다운로드.

„Nakoľko sa covid situácia na Slovensku zhoršuje, polícia bude aj naďalej intenzívne kontrolovať dodržiavanie prijatých opatrení vlády SR,“ pokračovala hovorkyňa a dodala: „Spojme sily a správajme sa zodpovedne, aby sme sa opäť mohli vrátiť k normálnemu spôsobu života.“

V piatok 8 신서유기 6 3화 다운로드. januára vodiči hlásili, že polícia náhodne kontroluje doklady aj za mestom Vrbové smerom na Prašník our story. Hliadku, ktorá zisťovala cieľ a účel cesty stretli aj za Brezovou pod Bradlom smerom na Jablonicu.

Zdroj: Tlačová správa KR PZ v Trnave

REKLAMA