Úvod Aktuality Policajti po upozorňovaní začali cyklistom na pešej zóne rozdávať pokuty

Policajti po upozorňovaní začali cyklistom na pešej zóne rozdávať pokuty

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V pondelok, 10. augusta, sa na piešťanskej pešej zóne uskutočnila preventívno-bezpečnostná dopravná akcia, zameraná na dodržiavanie dopravného značenia – pešia zóna, informovala na svojej webovej stránke piešťanská radnica Download The Dark Knight. V teréne bolo od šiestej do deviatej večer deväť mestských a štátnych policajtov, ktorí udelili pokuty v celkovej výške 180 eur.

bike1
Podľa mestského webu muži zákona kontrolovali pohyb cyklistov po pešej zóne a vzhľadom na to, že viac ako dvadsať dní pred akciou, policajti cyklistov jazdiacich v tejto lokalite denne napomínali a upozorňovali, prišiel čas prejsť od prevencie k represii 사사로운 토크 다운로드. Počas troch hodín policajti udelili blokové pokuty celkom vo výške 180 eur. U jedného cyklistu bolo navyše zistené aj požitie alkoholu, policajti mu namerali 1,7 promile 2018 수능 다운로드. Podnapitý jazdec bude riešený v správnom konaní.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Z kontrolovaných osôb bolo 90 % domácich účastníkov jazdiacich na bicykli po pešej zóne a 10 % cudzích štátnych príslušníkov 용비불패 컬러판 다운로드. V podobných preventívno-bezpečnostných akciách budeme pravidelne pokračovať,“ informoval zástupca náčelníka piešťanskej mestskej polície Peter Gogol webcam central 다운로드.

bikeDSC_0833

Zdroj: www.piestany.sk/red Foto: FB Mesto Piešťany

REKLAMA