Úvod Aktuality Policajti pátrajú po páchateľovi obvinenom z ozbrojenej lúpeže

Policajti pátrajú po páchateľovi obvinenom z ozbrojenej lúpeže

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Príslušníci odboru kriminálnej polície KR PZ Trnava v súčinnosti s príslušníkmi odboru kriminálnej polície Galanta za asistencie príslušníkov PPÚ Trnava a Nitra vykonali v pondelok 18 필로미나의 기적 다운로드. septembra v skorých ranných hodinách domové prehliadky v dvoch bytoch v meste Galanta a jednu prehliadku rodinného domu v obci Váhovce. Domové prehliadky boli vykonávané v súvislosti so zločinom lúpeže z pondelka 4 축구 게임 다운로드. septembra, ku ktorému došlo nadránom o 03.10 hodine na benzínovom čerpadle v obci Pusté Úľany, časť Lúčny Dvor.

Policajti zadržali dvoch podozrivých mužov, pričom tretí podozrivý sa počas služobného zákroku v objekte nenachádzal Is old-fashioned ised. Ten sa práve vracal domov a vzápätí sa dal pred policajtmi na útek s vozidlom Š-Octavia RS. Policajti krátko na to vypátrali auto odstavené na jednom zo sídlisk v meste Galanta Free to Everytown.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pri policajnej akcii v mieste jeho bydliska policajti našli a zaistili okrem vozidla, ktoré bolo použité pri lúpeži aj niekoľko zbraní o.i 아이폰 드라스틱 다운로드. aj útočnú pušku vz.58 so sklopnou pažbou a najmä brokovnicu, ktorú pravdepodobne použili páchatelia pri otvorení bezpečnostnej skrine na benzínovom čerpadle Download the campus fairy. Pri prehliadke našli aj predmety používané pri krádežiach motorových vozidiel. Tieto budú predmetom ďalšieho vyšetrovania ako aj podiel ďalších dvoch zadržaných osôb na spomínanej lúpeži 기문둔갑 다운로드.

Na základe zadovážených dôkazov vyšetrovateľ OKP KR PZ Trnava vzniesol obvinenie 19 ročnému Patrikovi ŽIGOVI z obce Váhovce 풍욕 방법 다운로드. Po uvedenej osobe polícia vyhlásila celoštátne pátranie. Ak ste hľadanú osobu videli alebo poznáte miesto jej súčasného pobytu, všetky informácie oznámte polícii na čísle 158 56 com 동영상. Osoba môže byť ozbrojená a nebezpečná a nemusí mať zábrany použiť zbraň.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA