Úvod Aktuality Policajti odmenia slušných vodičov špeciálnym žolíkom

Policajti odmenia slušných vodičov špeciálnym žolíkom

REKLAMA
GM Dental Zubar

Prezídium Policajného zboru v spolupráci so všetkými ôsmimi krajskými riaditeľstvami pripravilo špeciálnu dopravnú akciu zameranú na odmenenie slušných vodičov Lineage Plaque.

„Počas 11 mesiacov roka 2018 sme zaznamenali 12634 nehôd, pri ktorých zahynulo 208 ľudí 캐시비 다운로드. Na Vianoce zostane tak v mnohých rodinách jedna prázdna stolička, pričom nebyť nezmyselných a nezodpovedných ľudských zlyhaní, všetko mohlo byť inak 묻지 마세요 다운로드. Slovenská polícia sa preto rozhodla symbolicky oceniť tých, ktorí jazdia rozvážne, myslia na druhých a pravidlá cestnej premávky nie sú pre nich nutným zlom,“ povedala Denisa Baloghová,
hovorkyňa Prezídia PZ video on your smartphone Naver.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Od 20. do 27. decembra budú hliadky dopravnej polície po celom Slovensku odmeňovať tých vodičov, ktorých spôsob jazdy vyhodnotia pozitívne origin 8 0 다운로드. „Hliadky šťastia“ odmenia vodičov formou žolíka, na ktorý napíšu evidenčné číslo vozidla slušného vodiča. Keďže aj slušní vodiči nie sú neomylní a občas sa im pritrafí menší prehrešok, budú môcť tohto žolíka použiť v prípade, ak spáchajú priestupok, za ktorý môžu podľa zákona o cestnej premávke dostať nielen finančnú pokutu, ale aj napomenutie instagram frame psd. V prípade použitia žolíka tak budú napomenutí a pokute sa vyhnú. Platnosť žolíka je do konca kalendárneho roka 2018.

REKLAMA

„Ide o pilotný projekt zameraný na takýto spôsob odmeňovania slušných vodičov 초대장 양식 다운로드. Polícia preto nevylučuje, že ak prinesie pozitívne výsledky, bude sa k nemu vracať aj v iných častiach roka v budúcnosti. Všetkým vodičom želáme krásne, ale hlavne bezpečné prežitie sviatkov pri presunoch za príbuznými a známymi,“ dodala D Download the convenience store. Baloghová.

-red-/TS Prezídium PZ

REKLAMA