Úvod Aktuality Policajti našli kradnuté cigarety z potravín v Drahovciach a Bučanoch

Policajti našli kradnuté cigarety z potravín v Drahovciach a Bučanoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Policajná hliadka zadržala mužov po krádežiach s kufrom plným cigariet. Policajti išli včera, krátko po polnoci preveriť potraviny v Drahovciach, keď si pri ceste všimli odstavené auto World of Warships Asia. Muži policajtom uviedli, že strieborný Volkswagen Passat majú pokazený. Pre podozrenie, že sa mohli dopustiť nahlásenej krádeže, vykonali policajti prehliadku auta origin 6.0 다운로드. V kufri našli odcudzené cigarety z potravín v Drahovciach, ale aj z potravín v obci Bučany, kde mali kradnúť niekoľko desiatok minút pred tým TouduTu. Policajti im zaistili takmer 400 krabičiek cigariet za viac ako 880 eur.

krádež 0

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vo vozidle našli aj páčidlá, ktoré mali byť použité pri oboch vlámaniach 온 디스크 무제한 다운로드. Na oboch prípadoch polícia od včera intenzívne pracovala a vyšetrovatelia ich obvinili zo zločinu krádeže a prečinu poškodzovania cudzej veci Flower Than Young Iceland. Na oboch z nich spracovali návrh na väzobné stíhanie. 34-ročný muž z okresu Galanta, ktorý policajtom tvrdil, že len čakal v aute na kamaráta, bol v minulosti sedem krát súdne trestaný pre majetkovú trestnú činnosť yinyuetai 다운로드.

Druhého, 26-ročného muža zo Sládkovičova, odsúdil súdy trikrát za krádeže. Ten je navyše obvinený aj z prečinu krádeže v Sládkovičove 베이비드라이버 자막 다운로드. Do areálu bývalého cukrovaru sa vlámal v polovici októbra a z priestorov odniesol pracovné náradie a pomôcky za 500 eur. Policajtom sa ešte v ten deň podarila časť odcudzených vecí zaistiť a muža zadržať Download chrome photo batches. Za krádeže im teraz hrozí strata slobody na 3 až 10 rokov.

krádež 1krádež 2Krádež

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA