Úvod Aktuality Policajti kontrolovali taxikárov, pokuty hrozia vodičom aj prevádzkovateľom

Policajti kontrolovali taxikárov, pokuty hrozia vodičom aj prevádzkovateľom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V pondelok 29. októbra informovala polícia prostredníctvom svojej facebookovej stránky, že členovia Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave vykonali akciu zameranú na dodržiavanie zákona zo strany taxi služieb Download Diz Final Aworth. Dopravné hliadky počas 4 hodinovej akcie skontrolovali 48 vodičov „taxikárov“ v mestách Piešťany a Trnava.

U vodičov si policajti preverili viaceré doklady potrebné na vedenie vozidla, ktoré zahŕňajú aj preukaz vodiča taxislužby a kartu s uvedením ich psychickej a zdravotnej spôsobilosti na výkon tohto povolania your voice to show. Počas akcie policajti u vodičov alkohol nezistili, no v 9 prípadoch sa vodiči dopustili priestupkov v zmysle zákona o cestnej doprave.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Priestupkov sa zároveň dopustili týmto konaním aj prevádzkovatelia samotných taxislužieb wifi 업로드 다운로드. Vodičov bude polícia riešiť za priestupky v správnom konaní, kde vodičom hrozí pokuta,“ informovala Polícia SR na svojej FB stránke redhat linux. Rovnako správne konanie hrozí aj samotným prevádzkovateľom, ktorých môže čakať postih zo strany mesta.

-red- Zdroj: FB PZ SR

REKLAMA