Úvod Aktuality Policajti kontrolovali taxikárov, pokuty hrozia vodičom aj prevádzkovateľom

Policajti kontrolovali taxikárov, pokuty hrozia vodičom aj prevádzkovateľom

REKLAMA
GM Dental Zubar

V pondelok 29. októbra informovala polícia prostredníctvom svojej facebookovej stránky, že členovia Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave vykonali akciu zameranú na dodržiavanie zákona zo strany taxi služieb Download Diz Final Aworth. Dopravné hliadky počas 4 hodinovej akcie skontrolovali 48 vodičov „taxikárov“ v mestách Piešťany a Trnava.

U vodičov si policajti preverili viaceré doklady potrebné na vedenie vozidla, ktoré zahŕňajú aj preukaz vodiča taxislužby a kartu s uvedením ich psychickej a zdravotnej spôsobilosti na výkon tohto povolania your voice to show. Počas akcie policajti u vodičov alkohol nezistili, no v 9 prípadoch sa vodiči dopustili priestupkov v zmysle zákona o cestnej doprave.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

„Priestupkov sa zároveň dopustili týmto konaním aj prevádzkovatelia samotných taxislužieb wifi 업로드 다운로드. Vodičov bude polícia riešiť za priestupky v správnom konaní, kde vodičom hrozí pokuta,“ informovala Polícia SR na svojej FB stránke redhat linux. Rovnako správne konanie hrozí aj samotným prevádzkovateľom, ktorých môže čakať postih zo strany mesta.

-red- Zdroj: FB PZ SR

REKLAMA