Úvod Aktuality Policajti chytili muža, ktorý ušiel po nehode na D1. Má na konte...

Policajti chytili muža, ktorý ušiel po nehode na D1. Má na konte jeden „prúser“ za druhým

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V utorok 29. júna v skorých ranných hodinách došlo na diaľnici D1 k nehode. Vodič nezvládol riadenie a auto, kúsok pred odbočkou na Piešťany, prevrátil na strechu 33 Tekbon download. Dochrámaný po nehode sa dal na útek. Muža videli po nehode v Piešťanoch a policajti ho krátko na to zadržali.

Tento vodič má na konte viacero „prúserov“ Download 52 volumes of one piece. V konkrétny júnový deň ich bolo minimálne šesť. Nehoda na D1, auto na streche, útek z miesta nehody, auto Citroen Berlingo dočasne vyradené z evidencii, auto malo každé evidenčné číslo iné, jazdil v čase zákazu, bez vodičského preukazu a pravdepodobne bol pod vplyvom drog 윤리경영 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa policajtov bola po zadržaní muža dychová skúška negatívna, no správanie muža bola viac než divné. Policajti preto požiadali lekára o odber krvi, moču a akútny toxikologický rozbor Others are hell 6. Už pri prvom kontakte s vodičom lekár potvrdil prítomnosť omamných látok. Policajti lustráciou navyše zistili, že vodič jazdil v čase 5 ročného zákazu a auto bolo dočasne vyradené z prevádzky Java ftp file download. Značky na aute pochádzali z dvoch iných, rozdielnych vozidiel.

Policajti ho zatiaľ obvinili z marenia výkonu úradného rozhodnutia a vzhľadom na všetky okolnosti, a po dohode s dozorujúcim prokurátorom, žiadajú, aby bol obvinený stíhaný väzobne. Po výsledku toxikológie nie je vylúčené, že bude trestné stíhanie rozšírené aj pre iný trestný čin.

PO NEHODE CHYTILI AJ ĎALŠIEHO NA D1

Nehodu s útekom riešili policajti aj včera. 24 ročný Oravčan nabúral na diaľnici do kamióna. Nehodu sa snažil ešte ututlať a dohodnúť sa s vodičom kamiónu, aby nič neoznamovali. Po neúspešnom vyjednávaní sa nakoniec rozhodol pre útek do poľa. Policajti ho zadržali. V dychu mal takmer 1,5 promile. Súd ho v tzv. super rýchlom konaní už odsúdil.

TS KR PZ Trnava

REKLAMA