Úvod Aktuality Policajní vyjednávači zachránili život muža, ktorý chcel spáchať samovraždu

Policajní vyjednávači zachránili život muža, ktorý chcel spáchať samovraždu

REKLAMA
Esesko

Policajní vyjednávači Krajského riaditeľstva PZ v Trnave boli cez Veľkú noc nasadení do akcie. V zúfalej situácii a v ohrození života sa v sobotu, 15 막돼먹은 영애씨 다운로드. apríla, ocitol 37-ročný muž z Trnavského kraja. Ten sa pohyboval po rímse sedemposchodového obytného domu, kde vydržal takmer štyri hodiny. Policajní vyjednávači s celým tímom kolegov a v úzkej spolupráci so záchrannými zložkami nadviazali s mužom komunikáciu Lee Kun-chul's Good Morning Pops. Pri jeho záchrane bolo potrebné muža najskôr cielene vypočuť, neustále s ním udržiavať kontakt a nasmerovať ho na iné myšlienky. Úlohou tímu bolo pochopiť aj pohnútky osoby, predvídať jeho konanie a zvážiť možné riziká, ktoré prinášala celá situácia Imodio Language Pack.

Konanie osoby býva v takýchto prípadoch ťažko predvídateľné a množstvo rôznych faktorov môže sťažiť alebo zmariť úspešnosť celej záchrannej akcie web page Excel. V sobotu sa nakoniec podarilo policajtom dostať muža živého a zdravého do bezpečia a odovzdať ho do rúk záchranárov.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Účelom krízového vyjednávania je nadviazať kontakt s osobou v krízovej situácii a cestou obojstrannej komunikácie vytvoriť podmienky pre upokojenie, stabilizáciu alebo vyriešenie krízovej situácie Sharebox download. Policajní vyjednávači pracujú spravidla v tíme a pri zákrokoch zohráva úlohu nielen odborné zaradenie konkrétneho policajta ale najmä jeho schopnosť získať si dôveru daného človeka Financial Supervisory Service ci.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA