Úvod Aktuality Pod Párovcami môže vzniknúť sad starých ovocných odrôd

Pod Párovcami môže vzniknúť sad starých ovocných odrôd

REKLAMA

Súčasťou projektu, ktorý sa uchádza o dotáciu z programu Zelené oázy, je výsadba malého mestského sadu starých ovocných odrôd a zriadenie verejného kompostoviska v Starých Piešťanoch hidden folks. Tento nápad môžete podporiť hlasovaním na adrese oazy.sk.

Na mestskom pozemku na ulici Pod Párovcami, smerom k Hotelovej akadémii Ľ Download Cubase Autotune. Wintera, môže vzniknúť mestský sad, ktorého súčasťou budú mišpule, josty, muchovníky, dule, jabloň aj trvalkový záhon. Donedávna tam boli plechové garáže, nahradiť by ich malo aj kompostovisko, ježník a hmyzie domčeky 번개손 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Bude to veľmi pekné, živé a biodiverzné. Navyše je to projekt, ktorý každý z vás môže zjesť,“ hovorí Lívia Gažová, ktorá pri príprave výsadby mestského sadu spolupracuje s odborníkmi z projektu Bielokarpatský ovocný poklad 심즈3 오리지널 다운로드.

Každý, kto chce tento nápad podporiť svojim hlasom, môže kliknúť na oazy.sk/hlasovanie/. Názov projektu je Od garáží k sadu 킹오브 99 다운로드. Pred hlasovaním je potrebné zadať e-mailovú adresu, na ktorú príde overovací kód (niekedy ho treba hľadať v nevyžiadanej pošte).

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA