Úvod Aktuality Pod Kolonádou zasahovali kukláči

Pod Kolonádou zasahovali kukláči

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V centre Piešťan dnes  podvečer zasahovala špeciálna policajná jednotka. Ozbrojení a maskovaní policajti zadržali pred osemnástou hodinou pod Kolonádou dve osoby 세이부축구 다운로드. Kukláči nechali spútaných mužov ležať na zemi a čakali na príchod ďalších policajtov.

[singlepic id=30842 w=320 h=240 float=right]Na miesto má prísť aj okresný riaditeľ policajtov Vladimír Kollár 카카오 게임 다운로드. Viac informácií poskytne krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová neskôr.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Aktualizované 5 드렁큰 타이거 편의점 다운로드. júna o 19.10 h: „Policajti trnavskej zásahovej jednotky zadržali dvoch mužov podozrivých z krádeže. Pri plnení služobných úloh si všimli muža s dámskou kabelkou a keďže sa im to zdalo podozrivé, rozhodli sa ho skontrolovať 아이언맨3 자막 다운로드. Vtedy sa muž dal na útek k autu, kde ho čakal komplic. Vysvitlo, že kabelku muž ukradol v kaviarni. Páchatelia chceli autom ujsť, no pritom narazili do služobného auta polície ebsi 동영상 다운로드. Zadržali dvoch mužov. Jeden je vo veku 44 rokov a pochádza zo Štúrova a druhý 29-ročný zo Svodína, okres Nové Zámky. Obaja muži už boli v minulosti viackrát trestaní,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová 초청장 서식 다운로드.

Aktualizované 6. júna o 9.10 h: „Mladší z dvojice sa pri zadržaní vydával za inú osobu, avšak po jeho stotožnení bolo zistené, že po ňom pátrajú viaceré policajné útvary 종말의 세라프 자막 다운로드. Nakoľko sa sťažoval na bolesti, je hospitalizovaný v nemocnici. Starší bol umiestnený v cele policajného zaistenia. Poverený príslušník začal trestné stíhanie pre krádež, za ktorú je možné uložiť trest odňatia slobody na dva roky,“ doplnila informácie hovorkyňa 가십걸 시즌1 다운로드.

 [youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=GfVKUan9rX8[/youtube]

[nggallery id=1701]

Text: M 괌 지도 다운로드. Palkovič Foto: T. Hudcovič

REKLAMA