Connect with us

Aktuality

Pod Kolonádou zasahovali kukláči

Published

on

Reklama

V centre Piešťan dnes  podvečer zasahovala špeciálna policajná jednotka. Ozbrojení a maskovaní policajti zadržali pred osemnástou hodinou pod Kolonádou dve osoby. Kukláči nechali spútaných mužov ležať na zemi a čakali na príchod ďalších policajtov.

[singlepic id=30842 w=320 h=240 float=right]Na miesto má prísť aj okresný riaditeľ policajtov Vladimír Kollár. Viac informácií poskytne krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová neskôr.

Reklama

Aktualizované 5. júna o 19.10 h: „Policajti trnavskej zásahovej jednotky zadržali dvoch mužov podozrivých z krádeže. Pri plnení služobných úloh si všimli muža s dámskou kabelkou a keďže sa im to zdalo podozrivé, rozhodli sa ho skontrolovať. Vtedy sa muž dal na útek k autu, kde ho čakal komplic. Vysvitlo, že kabelku muž ukradol v kaviarni. Páchatelia chceli autom ujsť, no pritom narazili do služobného auta polície. Zadržali dvoch mužov. Jeden je vo veku 44 rokov a pochádza zo Štúrova a druhý 29-ročný zo Svodína, okres Nové Zámky. Obaja muži už boli v minulosti viackrát trestaní,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Aktualizované 6. júna o 9.10 h: „Mladší z dvojice sa pri zadržaní vydával za inú osobu, avšak po jeho stotožnení bolo zistené, že po ňom pátrajú viaceré policajné útvary. Nakoľko sa sťažoval na bolesti, je hospitalizovaný v nemocnici. Starší bol umiestnený v cele policajného zaistenia. Poverený príslušník začal trestné stíhanie pre krádež, za ktorú je možné uložiť trest odňatia slobody na dva roky,“ doplnila informácie hovorkyňa.

Reklama

 [youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=GfVKUan9rX8[/youtube]

[nggallery id=1701]

Text: M. Palkovič Foto: T. Hudcovič

Populárne články