Connect with us

Aktuality

Počas Topfestu polícia posilní počet hliadok v meste

Published

on

Reklama
Reklama

Festival Topfest štartuje v Piešťanoch v piatok 30. júna. Polícia sa pri príležitosti jeho konania pripravuje na zvýšený nápor návštevníkov a pošle do ulíc viacero hliadok. Odporúča, aby návštevníci, ktorí prídu motorovými vozidlami prednostne využili zjazd z diaľnice D1 v Hornej Strede.

„V súvislosti s podujatím Topfest Piešťany, ktoré sa uskutoční od 30.6. do 1.7. na letisku v Piešťanoch bude vykonávať polícia bezpečnostné opatrenia. I keď organizátor zabezpečil kyvadlovú dopravu zo stanice na letisko, môžu motoristi očakávať zvýšený nápor v doprave, pričom na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky budú dohliadať viaceré policajné hliadky. Žiadame preto vodičov, aby rešpektovali pokyny polície a jazdili opatrne,“ vyzýva Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Polícia zároveň odporúča, aby motorizovaní návštevníci prednostne využili zjazd z diaľnice D1 od Hornej Stredy na Piešťany, čím sa vyhnú premávke v meste. Vzhľadom na zvýšenú kontrolu zo strany organizátora je vhodnejšie prísť na podujatie v dostatočnom časovom predstihu a predchádzať tak zbytočným kolíziám na cestách.

TS KR PZ Trnava/red

Reklama

Populárne články