Úvod Aktuality Počas otvorenia letnej kúpeľnej sezóny sa našlo niekoľko Beethovenov

Počas otvorenia letnej kúpeľnej sezóny sa našlo niekoľko Beethovenov

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Klavír, ktorý pri pamätníku Beethovena v mestskom parku umiestnila počas Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny inciatíva Spoločne pre Piešťany, prilákal niekoľko „Beethovenov“ 몬헌 월드 pc 다운로드. Predviedli svoju zručnosť a okrem klasickej skladby Pre Elišku zaznelo napríklad aj Let it be…

„Počas OLKS sme umiestnili klavír pri pamätník Beethovena a takýmto spôsobom chceli poukázať na to, že tento hudobný velikán strávil časť svojho života práve v našom regióne 점프맵 다운로드. Veľa našincov to totiž nevie,“ uviedol Jozef Malík z iniciatívy. Ku klavíru lákali Beethovenov aj dve krásne Elišky, tajné múzy skladateľa a návštevníci originálnu myšlienku hodnotili pozitívne Download baby pastel photos.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Na chvíľu sa Beethovenom stal aj piešťanský ladič klavírov Stanislav Foltán. Dnes už je klavír späť na svojom mieste, tak ako minulý rok pri kníhkupectve Dobrá kniha a čaká na všetkých, ktorí majú chuť predviesť svoj talent alebo si aspoň zaspomínať na hodiny hudobnej výchovy farpoint spread 다운로드. Organizátori zároveň vyjadrujú poďakovanie všetký účastníkom.

IMG_0551

IMG_0542 IMG_0538 IMG_0537

-inf-

Prečítajte si aj: Hľadá sa Beethoven a jeho tajná láska Eliška

REKLAMA