Úvod Aktuality Po kolízii s cyklistom vodič ušiel

Po kolízii s cyklistom vodič ušiel

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanskí policajti vyšetrujú okolnosti zranenia 58-ročného cyklistu. Verejnosť žiadajú o informácie k priebehu nehody.

„V sobotu 11 Amazing Saturday download. júla krátko po 14.00 h malo prísť ku kolízii medzi mužom a neznámym autom, pravdepodobne červeným Seatom,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Mária Linkešová memoit 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

K nehode došlo na Žilinskej ceste, pri obchodnom dome Kocka. Muž bol prevezený s poranením hlavy do nemocnice. Podľa predbežnej lekárskej správy by nemalo ísť o vážne zranenia, cyklistu jednorázovo ošetrili shoal.

„Vodič, ktorý mal byť účastníkom nehody, však z miesta ušiel a nesplnil si tak zákonom stanovené povinnosti. Zotrvať na mieste nehody, poskytnúť podľa možností prvú pomoc, urobiť potrebné opatrenia,“ dodala hovorkyňa Gothic11.

Ak ste boli svedkom tejto nehody a viete poskytnúť informácie k jej priebehu a k vodičovi, môžete to urobiť na telefonickej linke 158 alebo súkromnou správou cez facebook Polícia SR – Trnavský kraj 카탈리스트 컨트롤 센터 다운로드.

Zdroj: KR PZ Trnava

REKLAMA