Úvod Aktuality Po diaľnici išiel 190 km/h, dostal pokutu 400 eur

Po diaľnici išiel 190 km/h, dostal pokutu 400 eur

REKLAMA

Trenčianski policajti v pondelok podvečer na diaľnici D1 namerali na diaľnici pri Beckove v smere jazdy od Žiliny na Bratislavu vozidlo Audi A5, ktorého vodič mal o čosi „ťažšiu“ nohu na plyne China Clas download.

Na diaľnici, kde je maximálna povolená rýchlosť jazdy 130 km/h, bola radarom Polcam nameraná 29-ročnému vodičovi Audi rýchlosť jazdy 190 km/h Samurai Showdown 4. Vodič prekročil maximálnu povolenú rýchlosť v obci o 60 km/h.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Policajti ho následne predpísaným spôsobom zastavili a skontrolovali 영어 오디오북 다운로드. Za uvedené prekročenie rýchlosti mu bola uložená bloková pokuta vo výške 400 eur, ktorú vodič zaplatil na mieste. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne Snowbros.

„Upozorňujeme motoristov, že v kontrolách merania rýchlosti jazdy budeme pokračovať aj naďalej na celom území Trenčianskeho kraja, nielen na diaľnici 천지인 자판 다운로드. Štatistiky dopravnej nehodovosti jasne ukazujú, že rýchlosť jazdy patrí medzi jednu z najčastejších príčin zavinenia dopravných nehôd,“ uviedla polícia.

Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne

REKLAMA