Úvod Aktuality Plavci ŠPK Kúpele Piešťany úspešne reprezentujú doma i v zahraničí

Plavci ŠPK Kúpele Piešťany úspešne reprezentujú doma i v zahraničí

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na plaveckých pretekoch CORCAVID Test v 2.kole poriadanom opäť po roku na bratislavských pasienkoch uplynulý víkend , 3.-4. júla, sa mladým nádejám z ŠPK Kúpele Piešťany darilo Temple Shima. Okrem množstva osobných rekordov získali aj mnoho medailí.

Najviac medailí – 7 zlatých, získala v najmladšej dievčenskej kategórii 8 ročných Saša Tapušíková windows 7 windbg. Medzi 10-11 ročnými v tvrdej konkurencii Karolína Valko vybojovala 6 zlatých
a 1 bronzovú medailu. Dobre si počínala aj Lucia Slámová, ktorá plávala svoje netradičné disciplíny a popri osobákoch si vybojovala 2 striebra a 3 bronzy Ulleungdo l download. Ďalšie 2 bronzy získala aj Kristína Kiralová.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Medzi 9 ročnými dievčatami si jednu striebornú medailu vybojovala aj Nina Pecháčová. Náš najmenší, iba 7 ročný Michal Valko, obstál v najmladšej chlapčenskej kategórii 9 ročných a mladších, kde získal 6 medailí – 1 zlatú, 1 striebornú a 4 bronzové Hancom Office neo.

V ďalších ročníkových kategóriach získali po jednej striebornej medaile aj Patrik Tapušík, Samuel Šiška a Matúš Mihálik. Marko Šprlák-Zmora si vyplával 2 a Oliver Švec 1 bronzovú medailu webfont of Sharing Myeongjo. Tento týždeň prebiehajú Majstrovstvá Európy juniorov v talianksej metropole Rím, kde nás úspešne reprezentujú naši juniori Olivia Šprláková-Zmorová a Filip Lányi.

Text a foto: D. Moravcová

REKLAMA