Úvod Aktuality Piešťany získali cez 600-tisíc na cyklochodníky

Piešťany získali cez 600-tisíc na cyklochodníky

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ministerstvo pôdohospodárstva dnes zverejnilo informáciu o pridelení podpory z fondov EÚ pre budovanie cyklotrás. Celkovo získalo v prvom kole nenávratné finančné prostriedky 28 projektov a medzi nimi aj projekt Mesta Piešťany Java poi Excel download.

Piešťany tak získali na vybudovanie cyklistickej trasy medzi ulicami Dopravná a Sasinkova a cyklistického chodníka na Krajinskej ceste spolu o celkovej dĺže 2,3 km 577 183 eur 윤미래 angel 다운로드. Ďalších cca 30-tisíc do celkovej ceny projektu 607-tisíc eur doplatí mesto ako spoluúčasť.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Prvý cyklistický chodník Dopravná – Sasinkova má viesť od autobusovej a železničnej stanice ulicou Andreja Hlinku po už zrealizovaný chodník popri potoku Dubová Vampire Hunter d Download. Chodník by má byť zrealizovaný po oboch stranách Ulice Andreja Hlinku s tým, že dôjde k rozšíreniu jestvujúceho chodníka pre peších. Navrhovaná trasa križuje cestu prvej triedy (Žilinská cesta) na svetelnej križovatke nwc2.1 다운로드. Po križovatke bude trasa pokračovať po oboch stranách cesty, za obchodným domom Prior sa napojí na už vybudovaný cyklistický a peší chodník 율려체 다운로드. Na opačnej strane cesty chodník vyústi do existujúceho priechodu pre peších, ktorý bude podobne ako ostatné dotknuté priechody upravený na prejazd cyklistov 빅 샤크 다운로드.

Cyklistický chodník vedený pozdĺž Krajinskej cesty má prepojiť Sídlisko Juh a Ulicu Alexandra Dubčeka, na ktorej už cyklistické cestičky existujú 나혼자산다 다운로드. Trasa pozostáva zo štyroch celkov: Sídlisko Juh – Komenského ulica; Komenského ulica – Dlhá ulica; Dlhá ulica – Kupeckého ulica a Kupeckého ulica – Ulica Alexandra Dubčeka Download Android flash player. Keďže tretí a štvrtý úsek cyklotrasy prechádza nevysporiadanými pozemkami, realizovať sa majú v rámci projektu len prvé dve časti.

-th-

 

REKLAMA