Úvod Aktuality Piešťany upratovalo 2000 ľudí

Piešťany upratovalo 2000 ľudí

V sobotu 26. marca vyvrcholilo dvojtýždňové upratovanie Piešťan nesúce názov Gesto pre čisté mesto. Aj napriek chladnému počasiu, ktoré panovalo v tento deň, upratovali brehy Sĺňavy turisti a veslári Skelelton Key. Celkovo sa upratovania za dva týždne zúčastnilo dvetisíc dobrovoľníkov, čo je o 600 viac ako vlani.

„Úprimné poďakovanie za pomoc pri jarnom upratovaní brehov Sĺňavy, Váhu a Dubovej, chcem vysloviť všetkým zúčastneným školám, klubom, firmám, sponzorom a dobrovoľníkom Happy meed mr. Spolu ich bolo 2000. Zapojili sa všetky školy Piešťan, obcí Banka, Ratnovce, Sokolovce, Moravany a Horná Streda. Ďalej Dino, Mesto Piešťany , Povodie Váhu, Služby mesta Piešťany, Marius Pedersen, SAD Trnava, Bytový podnik Piešťany, Mestská knižnica, Ekokolo, Zrnko, skauti, veslári, turisti, rybári, Jednota dôchodcov, Mobilier design, Ekom, obec Ratnovce, Camping Pullman, CVČ Ahoj a ďalší,“ vymenoval zúčastnených organizátor Michal Fiala 최신가요 2019 11월 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl

Počas dvoch „upratovacích“ týždňov si prišlo k Dinovi zobrať vrecia aj 50 dobrovoľníkov, ktorí nepatrili k žiadnej skupine, škole, či organizácii, ale len jednoducho chceli pomôcť 윈도우7 pro 32비트 다운로드. „Stalo sa, že dve dievčatá, ktoré korčuľovali na hrádzi si vyzuli korčule a zbierali dve hodiny smeti na svahu hrádze, aj keď to pôvodne asi nemali v pláne 궁서체 다운로드. Zapojili sa tiež turisti z blízkeho hotela pri Sĺňave. Rád by som sa ešte touto cestou poďakoval Liborovi Puchovskému, Vidorovi Topoľčanskému, Jozefovi Kmeťovi, Anne Fialovej, Pavlovi Fialovi a Jozefovi Malíkovi, ktorí sa starali o deti a študentov počas upratovania 어쌔신 크리드 아이덴티티 다운로드. Veľká vďaka patrí všetkým učiteľom, profesorom a riaditeľom škôl za aktívny prístup pri organizovaní našej mládeže. Dokázali sme, že nám na našom prostredí záleží 삼국지 5 다운로드. Išli sme a verím, že pôjdeme aj ďalej príkladom v podobných pozitívnych aktivitách,“ tešil sa z úspešnej akcie Michal Fiala.

Autor: db Foto: Pavol Fiala, BP, Tomáš Hudcovič

 

REKLAMA