Úvod Aktuality Piešťany stále vo vedení v súťaži o Žihadielko

Piešťany stále vo vedení v súťaži o Žihadielko

REKLAMA
HA PN

Druhé kolo súťaže o ihriská Žihadielko rozbehla spoločnosť Lidl v pondelok 16. januára a za dva týždne sa do nej zapojilo 78 321 hlasujúcich, ktorí udelili 549 377 hlasov 아이패드 오픈로드 다운로드. Medzi mestami sú v kategórii od 23 000 do 34 999 obyvateľov aj Piešťany, pričom momentálne s 23 077 hlasmi vedú poradie pred druhými Levicami, ktoré podporilo 22 244 hlasujúcich, tretie Komárno má 9716 hlasov video on how to use fire extinguishers. Súťaž bude prebiehať do 28. februára a zdá sa, že naše mesto je na najlepšej ceste získať na druhý pokus detské ihrisko v hodnote 87 000 eur. 

zihadielko

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

„Všetky Lidl ihriská Žihadielko spája jednotný motív rozprávkovej včielky Maje, ktorej príbehy deti, ale aj generácia ich rodičov veľmi dobre poznajú 너의 이름은 더빙 다운로드. Maja a jej priatelia sú aktívnou súčasťou herných prvkov obsiahnutých v rámci ihriska, ktorého rozmery sú 20 m x 16 m. Skladbou je určené pre deti vo veku od 2 do 12 rokov 정령왕 엘퀴네스 다운로드. Žihadielko so symbolom včielky Maje zaujme zaručene aj tých najmenších objaviteľov, ktorým je určená časť pri vstupe. Dopadovú plochu tvorí mäkká liata guma song as a minus. Táto zóna ponúka veľa zábavy na pružinových hojdačkách, kolotoči či v domčeku určenom pre deti od 2 do 6 rokov. Samozrejmosťou je veľké pieskovisko it to GomPro. Práve vďaka dopadovej liatej gume sa môžu aj tí najmenší vyšantiť do sýtosti.

Dominantou zóny pre deti od 6 do 12 rokov je veľký hrad so štyrmi vežami, ktorý nabáda odvážlivcov k množstvu lezeckých výziev Frog King Snow. Z hradu sa dá odbehnúť na dva rôzne typy hojdačiek umiestnených v zadnej časti ihriska. V tejto zóne tvorí dopadovú plochu štrk. Pri vstupe je stojan na bicykle, informačná tabuľa s prevádzkovým poriadkom a poruke je aj odpadkový kôš Official donggang download. Na zvýšenie bezpečnosti hrajúcich sa detí je celé ihrisko oplotené. Dostatok lavičiek rozmiestených v každej časti ihriska zabezpečí aspoň chvíľu oddychu pre deti a ich rodičov,“ informuje o prednostiach ihriska spoločnosť Lidl 차임벨 다운로드.IMG_5252

-lt/Zdroj a grafika: Lidl/Foto: archív-

REKLAMA