Úvod Aktuality Piešťany si objednali posudky a poradenstvo ohľadom letiska u firmy špecializujúcej sa...

Piešťany si objednali posudky a poradenstvo ohľadom letiska u firmy špecializujúcej sa na reštrukturalizačné a insolvenčné procesy

REKLAMA

Mesto Piešťany si od spoločnosti L&L.com,s.r.o. objednalo právne a ekonomické posudky spoločnosti Letisko Piešťany. Napĺňajú sa tak slová primátora Miloša Tamajku, ktoré povedal pred dvomi týždňami, že sa finišuje s prácami ozdravného plánu Truman Show subtitles. O ňom by sa malo rokovať na valnom zhromaždení spoločnosti na konci mája. Vlastníkmi spoločnosti L&L.com sú Jozef a Daniel Lukáčovci.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

„Teší ma, že po toľkých rokoch tu pristálo lietadlo z Prahy itools 다운로드. Pevne verím, že aj naďalej bude toto letisko funkčné a budeme tu môcť častejšie vítať lietadlá. V súčasnej dobe finišujeme s prácami ozdravného plánu pre Letisko Piešťany movie Amur. Akonáhle budeme mať tento materiál v ruke, som pripravený ísť za najväčším akcionárom a predostrieť mu tento ozdravný plán,“ povedal pred dvomi týždňami primátor Piešťan Miloš Tamajka Monster's Kids.

Mesto v priebehu apríla zverejnilo celkovo tri objednávky pre spoločnosť L&L.com highest quality on YouTube. Tá má vypracovať základné ekonomické posúdenie spoločnosti Letisko Piešťany, rozsah posúdenia hodnoty majetkovej účasti akcionára a posúdenia stavu dotknutej spoločnosti z hľadiska rizika insolvencie 영한 번역기 다운로드. V predmete ďalšej objednávky figuruje právne posúdenie možností postupu akcionárov pri ďalšej prevádzke. Do tretice si radnica objednala vypracovanie ekonomického posúdenia letiskovej spoločnosti pre mesto ako akcionára a súvisiace poradenstvo mencoder. Každá z objednávok je vystavená na 6 000 eur.

Spoločnosť L&L.com sa prezentuje ako expertná organizácia pôsobiaca primárne v oblasti reštrukturalizačných a insolvenčných procesov 저작권 동영상 다운로드. Podľa webstránky spoločnosti firma spolu s partnerskou správcovskou kanceláriou viedla expertnú skupinu, ktorá sa podieľala na historicky prvej úspešne ukončenej reštrukturalizácii, procesne vychádzajúcej z novej slovenskej právnej úpravy Zákona o konkurze a reštrukturalizácii 드래곤 길들이기 3 자막 다운로드.

Daniel Lukáč do minulého roka pôsobil v dozornej rade Leteckých opravovní Trenčín 웹툰 총수 다운로드. Bol tiež predsedom dozornej rady Vojenského opravárenského podniku Nováky v rokoch 2012-2014, či členom dozornej rady spoločnosti HOREZZA. Jozef Lukáč je napríklad spoločníkom školského vydavateľstva PUBLICOM, ktoré prevádzkuje vzdelávací portál datakabinet.sk.

V portfóliu firmy L&L.com v oblasti zákonných reštrukturalizácií sú napríklad reštrukturalizácie firiem KOVOTVAR, výrobné družstvo, PK Triangel s.r.o., SEDASPORT s.r.o, METALEX a.s., či poradenstvo pre veriteľov v reštrukturalizačnom procese EXIMBANKA a VB LEASING SK. Firma prevzala, reštrukturalizovala, realizovala akvizíciu kapitálu a rozvoj SKI rezortu ORAVA SNOW v Oravskej Lesnej. Zabezpečovala tiež ekonomické poradenstvo pre Všeobecnú zdravotnú poisťovňu.

-lt/Zdroj: digitalnemesto.sk, foaf.sk/Foto: archív-

REKLAMA