REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu podvečer si to do Mestského parku zamierili stovky detí s rodičmi. Prilákal ich druhý ročník Noci svetiel, ktorej organizátorom je Materské centrum Úsmev s podporou mnohých partnerov Oracle 11g. Davy ľudí sa hrnuli do parku aj napriek nie práve najideálnejšiemu sychravému a chladnému počasiu. Pohľad na svetlo v jeho mnohorakých podobách však musel zahriať malých i veľkých 다음 영어 사전 다운로드.

_MG_1007_w

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na úvod boli pripravené tvorivé dielne na terase Kursalonu Download 15 times of gentleman's dignity. Na pódiu sa mali objaviť tanečníci zo Základnej umeleckej školy, avšak ich vystúpenie bolo počasie a šmykľavé pódium zrušené. Organizátori tak museli trošku zaimprovizovať a vystúpenie speváčky Lucie Beňačkovej presunuli zo záveru na začiatok 7zip. Piešťanku môžete už na budúci týždeň počuť vo finále speváckej súťaže Košický zlatý poklad.

w_MG_0439

Keď vystúpenie skupiny Argolla, ktorá sa špecializuje na  tanečno – akrobatické show a jedinečné artistické programy bolo naplánované až na 19:30 h nastala v programe, krátka pauza keď si návštevníci podujatia mohli pozrieť projekcie na hoteli Slovan Drama Friends. Ich autorom bol grafik a animátor Peter Blaškovič.

_MG_1030_w

Tí, ktorím bolo už dlho čakať na famóznu UV šou Argolly pomaly prechádzali vyzdobeným parkom s viacerými zaujímavými svetelnými inštaláciami Silent Hills download. Organizátori piešťanskej Noci svetiel s rozpočtom, ktorý sa nedá porovnávať s podobnými akciami v Bratislave, či v Košiciach, vďaka sponzorom a vďaka odhodlaniu a ochote množstva dobrovoľníkov, pripravili naozaj príjemné podujatie 12 솔져스 다운로드.

_MG_0690_w
Krásne svetelné efekty sa dajú vytvoriť aj z obyčajných starých CDčiek.

O pol ôsmej sa na pódium v parku postali tanečníci z Argolly a veru bolo sa na čo pozerať 더크로스 don't cry 다운로드. Svetelné náčinie v ich rukách vytváralo jedinečné efekty.

_MG_0597_w

Nasledoval lampiónový sprievod v čele, ktorého podobne ako vlani kráčali malí trpazlíci a viedli mohutný dav cestičkou vyzdobenou stovkami sviečok od Kursalonu až ku kruhovej fontáne uprostred parku ptgui.

_MG_0644_w

Medzi svetelnými inštaláciami ste mohli vidieť napríklad lampy s motívmi z piešťanskej histórie Warframe download. Symboly mesta – Barlolámača, lenko, labuť, ale aj svetelne vyzdobený bicykel. Čo so starými CDčkami predviedli šikovné „dievčatá z Úsmevu“, ktoré strávili hodiny a hodiny času pri výrobe cédečkovej siete, či cédečkových šiat.

_MG_0641_w

V parku návštevníci prešli aj nádherným svetelným tunelom, ktorí zrealizovali pracovníci zo Služieb mesta Piešťany.

_MG_0747_w

Vrcholom podujatia bola ohňová šou opäť v podaní tanečníkov z Argolly, ktorú zavŕšili pyroefektami.

_MG_0986_w

Podujatie sa uskutočnilo vďaka podpore partnerov, ktorými sú spoločnosť Magna Energia, Mesto PiešťanySlužby mesta Piešťany, MsKS Piešťany, Balneologické múzeum, OZ Pomoc ohrozenému dieťaťu, OZ Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany, Becherovka, Tenet, Plantex, Coca-Cola a Slovenskej chránenej dielni. Podujatie mediálne podporili PNky.sk, zpiestan.sk, Piešťanský týždeň.

Nech páči, prezrite si celé podujatie aj v rozsiahlej fotogalérii.

-th- Foto: Tomáš Hudcovič, Lukáš Turňa, Rastislav Herman

REKLAMA