Úvod Aktuality Piešťany musia hľadať nového kontrolóra, Peter Konečný vo funkcii končí

Piešťany musia hľadať nového kontrolóra, Peter Konečný vo funkcii končí

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Hlavný kontrolór Mesta Piešťany Peter Konečný vo svojej funkcii končí, po novom bude pôsobiť vo Zvolene. V prvom kole tajného hlasovania síce skončil na druhom mieste o jeden hlas za Petrom Chovanom, zvolenskí poslanci ho však v následne uprednostnili rozdielom 14 k 11 hlasom overseas music. Vo funkcii na piešťanskej radnici pôsobil Peter Konečný od roku 2007 a vyjadril sa, že hlavnou motiváciou pre zmenu svojho pôsobiska sú rodinné dôvody Download Arirang News.

mestský úrad 2_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Na post hlavného kontrolóra v meste Zvolen som kandidoval hlavne z rodinných dôvodov Python opencv. Moja manželka pôsobí ako hlavná kontrolórka v Brezne a pravda je tá, že by som chcel tráviť viac času so svojou mamou, ktorej sa kvôli vyššiemu veku zhoršuje zdravotný stav 디아블로 2 다운로드. Svoje nové pôsobisko vnímam určite ako výzvu, nakoľko sa jedná o väčšie mesto s väčším rozpočtom, v ktorom sa bude moja práca týkať inej problematiky a plnenia iných úloh gate of steiner. V Piešťanoch som strávil bez pár mesiacov takmer desať rokov a na svoje pôsobenie budem určite spomínať v dobrom,“ povedal čoskoro bývalý hlavný kontrolór Mesta Piešťany Peter Konečný 구글 드라이브 스트림 다운로드.

Peter Konečný by mal funkcii hlavného kontrolóra v meste Zvolen nahradiť Marcelu Krškovú a piešťanská radnica bude musieť začať čoskoro hľadať jeho nástupcu. Do funkcie ho poslanci Mestského zastupiteľstva mesta Piešťany zvolili naposledy v roku 2013, kedy v druhom kole uspel rozdielom jediného hlasu pred Libušou Zigovou 항아리 게임 무료 다운로드. Počas svojho pôsobenia na piešťanskej radnici musel riešiť viacero závažných prípadov a častokrát bol v permanencii poslaneckých otázok Download the communication program.

-lt/Zdroj: Mesto Zvolen/Foto: archív-

REKLAMA