Úvod Aktuality Piešťany dostali na kompostáreň 1,6 milióna

Piešťany dostali na kompostáreň 1,6 milióna

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto Piešťany dnes oznámilo, že uspelo so žiadosťou o nenávratný finančný príspevok na realizáciu kompostárne Forced php files. Na jej vybudovanie tak získa 1,62 milióna eur, pričom spolufinancovanie zo strany Mesta Piešťany bude 85-tisíc eur.

zvazarmV rámci operačného programu Kvalita životného prostredia Piešťany v novembri minulého roka získali príspevok 1,48 milióna eur na výstavbu zberného dvora dropbox videos. Ten má byť rovnako ako kompostáreň realizovaný v areáli bývalého Zväzarmu na Žilinskej ceste.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Kompostáreň je naprojektovaná na spracovanie 4800 ton biologicky rozložiteľného odpadu, pričom by tak malo vzniknúť cez 2800 ton kompostu 연극 대본 다운로드.

V súvislosti s týmto projektom už bežia dve verejné obstarávania. Jedno na výstavbu zabezpečuje spoločnosť Ultima Ratio s.r.o., pričom predpokladaná hodnota realizácie diela je  približne 836-tisíc eur bez DPH a  druhé na nákup technológií rieši spoločnosť Legal Tender s.r.o., s predpokladanou cenou zákazky 528-tisíc eur bez DPH Ring of Elysium.

Výstavba kompostárne aj zberného strediska má byť dokončená v roku 2018.

-th- Zdroj: www.piestany.sk Foto: www.piestany.sk

REKLAMA