Úvod Aktuality Piešťanský útulok oslavuje 20 rokov, doposiaľ pomohol ôsmim tisícom psíkov

Piešťanský útulok oslavuje 20 rokov, doposiaľ pomohol ôsmim tisícom psíkov

REKLAMA
GM Dental Zubar

V sobotu 8. októbra poobede sa v priestoroch piešťanského útulku oslavovalo – od založenia útulku uplynulo 20 rokov. Za ten čas prešlo zariadením asi 8-tisíc psov Download all marvels.

IMG_7291Piešťanský útulok zastrešuje hlavne okresy Piešťany a Hlohovec martial arts drama. V súčasnosti v útulku pracujú traja pracovníci a jedna
dobrovoľníčka. „Momentálne tu máme okolo sedemdesiat zvierat, čo je ideálny počet. Boli časy, najmä v zime, keď sme mali sto až stodvadsať psíkov,” povedala predsedníčka piešťanskej pobočky Slobody zvierat Ľubomíra Baleková 윈도우 10 자바 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

IMG_7327

„Uvedomelosť ľudí stúpa, každým rokom sú viac všímaví 화웨이 다운로드. Všímajú si napríklad týraných psíkov a nahlasujú ich,” dodala Baleková. Na druhej strane sa však podľa nej rozmáha fenomén množenia psíkov Windows 7 in English.

IMG_7349

Na úvod programu sa psíčkarom a bývalým obyvateľom útulku prihovorila duša útulku Ľubomíra Baleková, ktorá zhodnotila históriu aj súčasnosť útulku 트와이스 시그널 뮤비 다운로드. Psíkovia po účasti v jednoduchej súťaži dostali chutné maškrty, pre majiteľov zas organizátori nachystali grilované pochúťky a neskôr tombolu 로보토미 코퍼레이션 데모 다운로드.

Pozrite sa, ako to v sobotu vyzeralo v piešťanskom útulku.

-vv-

REKLAMA