Úvod Aktuality Piešťanský útulok oslavuje 20 rokov, doposiaľ pomohol ôsmim tisícom psíkov

Piešťanský útulok oslavuje 20 rokov, doposiaľ pomohol ôsmim tisícom psíkov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 8. októbra poobede sa v priestoroch piešťanského útulku oslavovalo – od založenia útulku uplynulo 20 rokov. Za ten čas prešlo zariadením asi 8-tisíc psov Download all marvels.

IMG_7291Piešťanský útulok zastrešuje hlavne okresy Piešťany a Hlohovec martial arts drama. V súčasnosti v útulku pracujú traja pracovníci a jedna
dobrovoľníčka. „Momentálne tu máme okolo sedemdesiat zvierat, čo je ideálny počet. Boli časy, najmä v zime, keď sme mali sto až stodvadsať psíkov,” povedala predsedníčka piešťanskej pobočky Slobody zvierat Ľubomíra Baleková 윈도우 10 자바 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

IMG_7327

„Uvedomelosť ľudí stúpa, každým rokom sú viac všímaví 화웨이 다운로드. Všímajú si napríklad týraných psíkov a nahlasujú ich,” dodala Baleková. Na druhej strane sa však podľa nej rozmáha fenomén množenia psíkov Windows 7 in English.

IMG_7349

Na úvod programu sa psíčkarom a bývalým obyvateľom útulku prihovorila duša útulku Ľubomíra Baleková, ktorá zhodnotila históriu aj súčasnosť útulku 트와이스 시그널 뮤비 다운로드. Psíkovia po účasti v jednoduchej súťaži dostali chutné maškrty, pre majiteľov zas organizátori nachystali grilované pochúťky a neskôr tombolu 로보토미 코퍼레이션 데모 다운로드.

Pozrite sa, ako to v sobotu vyzeralo v piešťanskom útulku.

-vv-

REKLAMA