Úvod Aktuality Piešťanský oriešok tento rok nebude

Piešťanský oriešok tento rok nebude

REKLAMA
Knebl

Obľúbená súťaž o najkrajšieho psíka bez papierov Piešťanský oriešok, ktorá sa mala konať zajtra – v sobotu 20. júna v Hudobnom pavilóne od 14,00 h sa tento rok neuskutoční Download 12 Secret Juju. Organizátori súťaž zrušili z dôvodu malého počtu prihlásených záujemcov.

Ako uviedli zástupcovia Regionálneho centra Slobody zvierat Piešťany: „Je to veľká škoda, do poslednej chvíle sme dúfali, že niť tejto tradície nebude pretrhnutá Pentastom Taiwan server download. Príprava akcie nás stojí veľa času a námahy,sme viazaní aj termínmi, nemôžeme si naozaj dovoliť čakať,či sa niekto rozhodne na poslednú chvíľu prísť wechat pc버전 다운로드. Sme sklamaní,že naša radosť z príprav a zháňania krásnych cien bola zbytočná. Tak snáď na budúci rok.“

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

 

V roku 2014 sa Piešťanský oriešok konal už po 13-ty raz, zúčastnilo sa ho 21 psíkov a prilákal dokonca účastníkov z Rakúska Monster Hunter. Súčasťou podujatia boli aj ukážky kanisterapie a dogdancingu. Posledným nositľom celkového titulu Piešťanský oriešok tak zostáva fenka Jack Russel teriéra menom Nela majiteľky Michaely Braškovej z Vrbového Mount & Blade ne mode.

www.utulok-piestany.sk, foto: archív PNky

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba