Connect with us

Aktuality

Piešťanský advokát R. Kvasnica kúpil podiel v .týždni

Published

on

Reklama

Podľa portálu mediálne.sk sa piešťanský advokát Roman Kvasnica sa stal 28. januára spolupodieľnikom vo vydavateľstve W Press, ktoré vydáva časopis .týždeň. Meno Romana Kvasnicu je v Piešťanoch spájané s vydavateľstvom WINTER média, a.s., ktoré vydáva týždenník Piešťanský týždeň a prevádzkuje Rádio Piešťany.

Podľa vyjadrenia Romana Kvasnicu pre mediálne.sk, je dlhoročným sympatizantom .týždňa a do vydavateľstva vraj vstúpil preto, že ľudia, ktorí časopis robia sú mu blízky názorovo. Poďla R. Kvasnicu tvoria redakciu slušní a kultivovaní ľudia, ktorí kultivujú slovenskú spoločnosť. Podiel vo vydavateľstve kúpil Roman Kvasnica od bývalého ministra zdravornícva Rudolfa Zajaca za cenu, ktorú odmietol bližšie špecifikovať.

Reklama

Pre mediálne.sk R. Kvasnica uviedol, že v mediálnom biznise nie je žiadnym nováčikom, pretože už niekoľko rokov zastupuje viacerých hráčov na česko-slovenskom mediálnom poli.

Odpovede Romana Kvasnicu pre portál mediálne.sk nájdete tu.

Reklama

Roman Kvasnica bol pred rokom 1989 prokurátorom, po ňom sa stal advokátom. Zastupoval napríklad Fond národného majetku v kauze privatizácie Piešťanských kúpeľov. Z mediálne známych prípadov bol napríklad advokátom Hedvigy Malinovej.

Autor: ht

Populárne články