Connect with us

Aktuality

Piešťanský advokát R. Kvasnica kúpil podiel v .týždni

Published

on

Reklama
Reklama

Podľa portálu mediálne.sk sa piešťanský advokát Roman Kvasnica sa stal 28. januára spolupodieľnikom vo vydavateľstve W Press, ktoré vydáva časopis .týždeň. Meno Romana Kvasnicu je v Piešťanoch spájané s vydavateľstvom WINTER média, a.s., ktoré vydáva týždenník Piešťanský týždeň a prevádzkuje Rádio Piešťany.

Podľa vyjadrenia Romana Kvasnicu pre mediálne.sk, je dlhoročným sympatizantom .týždňa a do vydavateľstva vraj vstúpil preto, že ľudia, ktorí časopis robia sú mu blízky názorovo. Poďla R. Kvasnicu tvoria redakciu slušní a kultivovaní ľudia, ktorí kultivujú slovenskú spoločnosť. Podiel vo vydavateľstve kúpil Roman Kvasnica od bývalého ministra zdravornícva Rudolfa Zajaca za cenu, ktorú odmietol bližšie špecifikovať.

Pre mediálne.sk R. Kvasnica uviedol, že v mediálnom biznise nie je žiadnym nováčikom, pretože už niekoľko rokov zastupuje viacerých hráčov na česko-slovenskom mediálnom poli.

Odpovede Romana Kvasnicu pre portál mediálne.sk nájdete tu.

Reklama

Roman Kvasnica bol pred rokom 1989 prokurátorom, po ňom sa stal advokátom. Zastupoval napríklad Fond národného majetku v kauze privatizácie Piešťanských kúpeľov. Z mediálne známych prípadov bol napríklad advokátom Hedvigy Malinovej.

Autor: ht

Populárne články