Úvod Aktuality Piešťanskí hasiči skončili na krajskej súťaži druhí

Piešťanskí hasiči skončili na krajskej súťaži druhí

REKLAMA

Vo štvrtok 17. mája sa v Galante uskutočnil 22. ročník Krajskej súťaže v hasičskom športe vsphere client 6.0. Zastúpenie medzi Okresnými riaditeľstvami Hasičského a záchranného zboru (OR HaZZ) mali aj príslušníci OR HaZZ v Piešťanoch v zložení Piešťany a Hlohovec South Korea Broadcasting Legal Download.

Hasiči si najskôr zmerali sily vo výstupe do 4. podlažia cvičnej veže na tamojšej hasičskej stanici. Odtiaľ sa presunuli na galantský futbalový štadión, kde absolvovali beh na 100 metrov cez prekážky, štafetu na 4 x 100 metrov a na záver požiarny útok 고등래퍼3 눈 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici
PN Taxi

Napriek nepriaznivému počasiu bola súťaž výborne zorganizovaná. Panovala vynikajúca atmosféra, súťažiaci boli veľmi disciplinovaní a bojovali s hasičským srdcom do posledného súťažného pokusu, za čo im patrí môj obdiv a veľká vďaka,“ prezradil nám tréner športového družstva kpt 거지 키우기 다운로드. Ing. Daniel Valkovič z OR HaZZ v Piešťanoch.

V troch zo štyroch disciplín skončili piešťanskí hasiči na 2 배경화면 앱 다운로드. mieste, čo sa premietlo aj do výslednej striebornej priečky. Predbehli ich len trnavskí hasiči. Na 3. mieste skončil OR HaZZ v Senici, na 4. mieste OR HaZZ v Galante, na 5 위치걸 다운로드. mieste OR HaZZ v Skalici a na 6. mieste OR HaZZ v Dunajskej Strede.

-vv, foto: archív OR HaZZ v Piešťanoch-

REKLAMA