REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské zlaté stuhy štartujú vo štvrtok 7. júna. Tento rok je prihlásených 60 historických automobilov, kde najstarší je De Dion Bouton AL vyrobený v roku 1906 a jeho vlastníkmi sú manželia Hadrabovci zo susednej Českej republiky Guardian game. Tešiť sa môžete na tradičné predstavovanie na pešej zóne, ale aj záverečnú prehliadku pred hotelom Thermia Palace na Kúpeľnom ostrove a ohňostroj Free Windows xp.

Stretnutia majiteľov automobilov v Piešťanoch siahajú až do prvej polovice 20-teho storočia 빌리진 다운로드. V rokoch 1932 až 1937 sa v kúpeľnom meste konali slávne súťaže o najkrajší automobil, známe pod názvom Concours d Elégance. Boli vyvrcholením cieľových jázd do Piešťan a zúčastňovali sa na nich známi kúpeľní hostia či tunajší lekári s nablýskanými automobilmi, napríklad herec Vlasta Burian, spevák Richard Taubner, grófka Geraldína Apponyiová z Oponíc, lekár Dr Paint 3D download. Ladislav Schmidt a mnohí iní.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Tradícia súťaže bola obnovená po roku 1980 pod názvom „Piešťanské zlaté stuhy – Concours d´ Elégance“ už ako prehliadka historických vozidiel Sublime Text3.

Podujatie štartuje už vo štvrtok príjazdom a registráciou účastníkov a končí v nedeľu ich odjazdom. Súťažný program pozostáva z jázd na vybraných trasách mimo Piešťan 발리에서 생긴일 다운로드. Na výjazdy sú vyberané atraktívne kultúrne i športové miesta a zaujímavé lokality. Divácky najatraktívnejšia je však jazda mestom Piešťany a prehliadka automobilov na Kúpeľnom ostrove s vyhodnotením najkrajších z nich 타임 패러독스 다운로드. Vďaka zanieteným milovníkom veteránov môžeme každý rok obdivovať vzácne automobily z rôznych krajín sveta a ich dobovo oblečené posádky Download the aviator.

Sobotný odpoludňajší program na kúpeľnom ostrove každoročne pozostáva z výstavy vozidiel účastníkov a pozvaných účinkujúcich a z prezentácií pozvaných domácich i zahraničných osobností Free download of Black Priests.

Vyvrcholením podujatia je večerná prehliadka krásy veteránov a ich majiteľov v dobových kostýmoch i pozvaných účinkujúcich so svojimi strojmi, ktorí sú jednotlivo predstavovaní na červenom koberci pred hotelom Thermia Palace 마이크로소프트 오피스 2016 다운로드. Večer končí veľkolepým hudobným ohňostrojom. Účasť na tomto podujatí je medzinárodná a okrem domácich účastníkov sa ho každoročne zúčastňujú posádky z viacerých krajín Európy.

Program – Piešťanské zlaté stuhy 2018

Štvrtok 7. júna 2018

16.00 – 17.00 h Privítanie účastníkov v meste

17.00 – 18.30 h Propagačná jazda pešou zónou smer Kolonádový most, parkovanie na Kúpeľnom ostrove

Piatok 8. júna 2018

10.00 h Štart účastníkov z Kúpeľného ostrova

11.30 – 17.00 h Piešťany – Ostrov – Čachtice – Beckov – Piešťany (vozidlá do roku výroby 1918) Piešťany – Topoľčianky – návšteva Národného žrebčína – Piešťany (historické vozidlá do roku výroby 1918)

17.00 Predstavenie účastníkov na pešej zóne pred Zuckmann Villou (odtiaľ sa vozidlá presunú na Kúpeľný ostrov)

Sobota 9. júna 2018

10.00 Štart účastníkov z Kúpeľného ostrova

11.00 – 13.00 h Návšteva Vojenského historického múzea Piešťany

14.00 h Výstava historických závodných áut, motocyklov a špeciálov na Kúpeľnom ostrove, Výstava historických stabilných motorov Zdena Devečku, Výstava historických bicyklov združenia Velo Orbis – Majerov a syn, Výstava historických vojnových vozidiel združenia Old Duty Trucks

14.00 h Koncert skupiny iX Oldies v hudobnom pavilóne Harmony na Kúpeľnom ostrove

19.30 h Piešťanské zlaté stuhy – vyhodnotenie pred hotelom Thermia Palace

19.30 – 22.00 h Hudobný program Peter „Armstrong“ Ondria

22.00 h Ohňostroj

-red- Zdroj: www.piestanskezlatestuhy.sk  Ilustr. foto: -mp-

REKLAMA