Úvod Aktuality Piešťanská nemocnica hľadá lekárov i sestry

Piešťanská nemocnica hľadá lekárov i sestry

REKLAMA
Esesko

Nemocnica A. Wintera v Piešťanoch zverejnila na portáli profesia.sk 24 pracovných ponúk. Hľadá šestnásť lekárov, sestry i sanitárov 빨간약 다운로드. V rámci lekárskych miestu sú vypísané výberové konania na dvoch primárov oddelení.

My Website

Konkrétne ide o miesto primára gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia a pediatrického oddelenia 언터처블 영화 다운로드. Uchádzači musia mať vysokoškolské vzdelanie II. stupňa na lekárskej fakulte a odbornú prax minimálne 10 rokov. Požaduje sa špecializácia v danom odbore, vypracovanie projektu zameraného na chod, hospodárenie, ekonomiku oddelenia, stratégiu poskytovania zdravotnej starostlivosti, personálnu politiku, definovanie cieľa projektu a spôsob jeho dosiahnutia Two Heart2. Rovnako je požiadavkou občianska a morálna bezúhonnosť.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ponúkaná mzda pre primára je cez 2500 eur v hrubom plus príplatok za riadenia a zvýšenie základnej mzdy 청년경찰 다운로드.

Z lekárskych odborníkov piešťanská nemocnica hľadá lekára do ambulancie všeobecného lekárstva, diabetológa, geriatra, pneumológa, algeziológa, endokrinológa, pediatra, gastroenterológa, neurológa, pediatrického kardiológa, urológa, lekára – internistu / pediatra / anesteziológa, lekára – ortopéda / chirurga / gynekológa-pôrodníka, lekára rádiológa a zároveň lekára v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia turbo vpn. Ponúkaný plat v týchto odbornostiach je 1 365 až 3 000 eur. Ako bonus je uvedené tiež bezplatné ubytovanie.

Okrem lekárov nemocnica potrebuje aj pomocného pracovníka v zdravotníctve – medika, sanitára, pôrodnú asistentku, sestru, sestru inštrumentárku, praktickú sestru, či farmaceuta.

Sestre ponúka nemocnica základný plat 972 eur ak je bez špecializácie a 1 158 eur ak má špecializáciu v príslušnom odbore, plus zvýšenie základnej zložky mzdy na základe dĺžky ošetrovateľskej praxe, pričom podľa pracovnej ponuky môže byť mzda ešte vyššia v závislosti od vzdelania, praxe a schopností.

-red-

REKLAMA