Connect with us

Aktuality

Piešťanská nemocnica hľadá lekárov i sestry

Published

on

Reklama
Reklama

Nemocnica A. Wintera v Piešťanoch zverejnila na portáli profesia.sk 24 pracovných ponúk. Hľadá šestnásť lekárov, sestry i sanitárov. V rámci lekárskych miestu sú vypísané výberové konania na dvoch primárov oddelení.

My Website

Konkrétne ide o miesto primára gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia a pediatrického oddelenia. Uchádzači musia mať vysokoškolské vzdelanie II. stupňa na lekárskej fakulte a odbornú prax minimálne 10 rokov. Požaduje sa špecializácia v danom odbore, vypracovanie projektu zameraného na chod, hospodárenie, ekonomiku oddelenia, stratégiu poskytovania zdravotnej starostlivosti, personálnu politiku, definovanie cieľa projektu a spôsob jeho dosiahnutia. Rovnako je požiadavkou občianska a morálna bezúhonnosť.

Ponúkaná mzda pre primára je cez 2500 eur v hrubom plus príplatok za riadenia a zvýšenie základnej mzdy.

Z lekárskych odborníkov piešťanská nemocnica hľadá lekára do ambulancie všeobecného lekárstva, diabetológa, geriatra, pneumológa, algeziológa, endokrinológa, pediatra, gastroenterológa, neurológa, pediatrického kardiológa, urológa, lekára – internistu / pediatra / anesteziológa, lekára – ortopéda / chirurga / gynekológa-pôrodníka, lekára rádiológa a zároveň lekára v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Ponúkaný plat v týchto odbornostiach je 1 365 až 3 000 eur. Ako bonus je uvedené tiež bezplatné ubytovanie.

Reklama

Okrem lekárov nemocnica potrebuje aj pomocného pracovníka v zdravotníctve – medika, sanitára, pôrodnú asistentku, sestru, sestru inštrumentárku, praktickú sestru, či farmaceuta.

Sestre ponúka nemocnica základný plat 972 eur ak je bez špecializácie a 1 158 eur ak má špecializáciu v príslušnom odbore, plus zvýšenie základnej zložky mzdy na základe dĺžky ošetrovateľskej praxe, pričom podľa pracovnej ponuky môže byť mzda ešte vyššia v závislosti od vzdelania, praxe a schopností.

-red-

Populárne články