Connect with us

Aktuality

Piešťanská BUĎ FIT- ka v sobotu pešo, na bicykli, či kolobežke

Už len dva roky chýbajú Piešťanskej BUĎ – FIT-ke do okrúhleho jubilea. V sobotu 27. mája si môžete užiť 48. ročník príjemného podujatia v okolí Sĺňavy a v kopcoch Považského Inovca. Pripravené sú trasy pre pešiu turistiku, cykloturistiku, zážitkovú a školskú turistiku.

Published

on

Reklama
Reklama

 

Štart a evidencia účastníkov na trate bude tradične na Kolonádovom moste v Piešťanoch od 8,00 do 11,00 hod. Štartovné je 0 EUR, na štarte dostane každý mapku s prejazdovými kontrolnými stanovišťami a popis zvolenej trate.

Prehľad tratí:

Popis, dĺžka, charakter a mapy tratí sú uvedené na osobitných prílohách.

Reklama

C1- CYKLO/Moravanský okruh / 22 km
C2- CYKLO/Výtocký okruh/ 30 km
C3-CYKLO/Hubinsky okruh /37 km

P1-PEŠO/Havranský okruh/14 km
P2-PEŠO/Radošinský okruh/20 km
P3-PEŠO/Plulíkov okruh/37 km

Z1-ZÁŽITKOVÁ /Slňavský okruh/ 12

Cieľ podujatia: spoločný v Campingu Pullmann na ľavom brehu jazera Sĺňava, po absolvovaní tratí diplom, odznak, odmenenie vecnými cenami najmladší, najstarší a najvzdialenejší účastník, bufet, živá hudba, reštaurácia Na panvici.

Sprievodné podujatia: Filmový festival Hory a mesto dňa 26.5..2023 v kine Fontána organizačne a prevádzkovo zabezpečujú AŠK Piešťany, MsKS Piešťany a Hory a Mesto, O.Z.

08,30 – Filmy premietané pre školopovinnú mládež s besedou Ján Pilát o treku v Himalájach

19,00 – Filmy premietané pre širokú verejnosť s besedou Vlado Porvazník o plavbe okolo sveta

 

Organizátori : koordinátor: Olympijský klub Piešťany

Organizarori a spoluorganizátori: AŠK Piešťany, MsKS Piešťany, KST Tesla Piešťany, OZ Hory a mesto Bratislava, SCK Piešťany, Región KST Trnava

Predseda organizačného výboru a hlavný usporiadateľ: Ladislav Beleščák, ladislav.belescak@askpn.sk , tel: +421 917 552 753

Bezpečnostný manažér: 27.5.2023 Ján Janda ml. jan.jj.janda@gmail.com , tel: +421 907 281 748.

Začiatok podujatia: 26.5.2023 o 8,30 hod. Kino Fontána, Piešťany,

Koniec podujatia: 27.5.2023 o 16,00 hod. Camping Pullmann, Banka

 

Uskutočnenie: podujatie sa riadi podľa pravidiel usporiadania verejných športových podujatí a podľa týchto propozícií. Každý účastník podujatia sa ho zúčastňuje po zvážení svojho zdravotného stavu a spôsobilosti absolvovať zvolenú trasu podujatia, s ktorou je povinný sa zoznámiť na vystavených a obdŕžaných dokumentoch na štarte a riadiť sa pokynmi usporiadateľov tohto podujatia, a usporiadateľov filmových predstavení. Účastníci sa podujatia zúčastňujú na vlastnú zodpovednosť .

V prípade potreby sú účastníci povinní navzájom si poskytnúť prvú pomoc a kontaktovať hlavného usporiadateľa alebo bezpečnostných manažérov. Organizátori majú právo použiť zvukové, obrazové a iné záznamy z podujatia pre propagačné účely podujatia.

Bližšie info: Ladislav Beleščák, ladislav.belescak@askpn.sk , tel: +421 917 552 753.

-red-/TS

Populárne články