REKLAMA

Spoločnosť Lidl zverejnila oficiálne výsledky súťaže o detské ihriská Žihadielko. V kategóriu miest od 23 000 do 34 999 obyvateľov vyhrali Piešťany epic pen. Hlasujúci naklikali a nahrali pre víťazné mesto 84130 hlasov. Druhé skončili Levice, ktoré mali o tisíc hlasov menej.zihadielko LIDL

Piešťany sa uchádzali o ihrisko od Lidlu aj vlani, avšak s 25-tisícmi hlasov skončili vo svojej kategórii na piatom mieste Ppt viewer download. Víťazom sa medzi mestami do 35-tisíc obyvateľov v roku 2016 stala Šaľa so 134326 hlasmi a druhý skončil Pezinok so 126284 hlasmi. V minulom roku však uspelo susedné Vrbové, ktoré v kategórii miest do 11-tisíc obyvateľov získalo 118572 hlasov a obsadilo druhú priečku swing browser. Vrbovčania sa tak už od júla minulého roka hrajú na novom ihrisku.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Tento rok boli Piešťanci a ich podporovatelia aktívnejší. Radnica zorganizovala v rámci kampane súťaž o vecné ceny a prostredníctvom letákov a inzercie v tlačených médiach vyzývala obyvateľov k hlasovaniu 스케치 업 소스 다운로드. Internetové média podporili promovanie súťaže bez nároku na odmenu, avšak hlavne obyvatelia navzájom sa motivovali k hlasovaniu napríklad na sociálnych sieťach php 엑셀 다운로드.

Podľa zverejnených vyjadrení radnice má nové ihrisko vyrásť buď v lokalite F. E. Scherera alebo na Vážskej ulici. Ihrisko Žihadielko je určené pre deti od 2 do 12 rokov Hidden Figures. Jeho rozmer je 16 x 20 m a bude sa na ňom nachádzať osem herných prvkov. Rozdelené je do dvoch zón podľa veku detí – 2 až 6 rokov a 6 až 12 rokov ezphoto3 vp 다운로드. Tomu sú prispôsobené aj dopadové plochy: pre menšie deti to je EPDM liata guma, pre väčšie štrk. Lidlom uvádzaná cena ihriska je 87 tisíc eur aac 코덱.

Mesto Piešťany plánuje podľa rozpočtu schváleného poslancami vybudovanie dvoch ihrísk v sume 40-tisíc eur. Predbežne sa počíta s lokalitami Vážka, Lodenica a Kocurice 디알도스 다운로드.

Vlani pribudli v Piešťanoch dve ihriská, na ktoré bolo vyčlenených rovnako 40-tisíc eur. Na Prednádraží vzniklo detské ihrisko s kolotočom, rôznymi druhmi hojdačiek, šmykľavkou, lanovou pyramídou a hracím domčekom. Na prelome rokov 2016 a 2017 sa nového detského ihriska dočkali tiež deti z Valovej ulice ldplayer. Nainštalované tu boli štvorvežová zostava, lanová dráha, kolotoč s volantom a rôzne druhy hojdačiek, pričom v dohľadnej dobe by mali byť dokončené aj dopadové plochy, ktoré v zime nebolo možné zrealizovať. Na prednádraží bude na jar dokončená šmýkačka na trávnatom kopci, ktorú tiež pre sadanie hliny nebolo možné nainštalovať hneď.

-th- Ilustračné foto: zihadielko.lidl.sk

REKLAMA