Úvod Aktuality Piešťanci sa zúčastnili Dní Ustrone a dožiniek

Piešťanci sa zúčastnili Dní Ustrone a dožiniek

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas uplynulého víkendu sa primátor Miloš Tamajka, poslanec mestského zastupiteľstva a nový predseda predstavenstva oblastnej organizácie cestovného ruchu REZORT Piešťany Peter Tremboš, spolu s prednostkou piešťanského mestského úradu Dášou Rehákovou zúčastnili podujatia Dni mesta Ustroň v Poľsku 링크 된 동영상 다운로드. Jeho súčasťou boli aj miestne dožinky.

USTROŇ Dožínky 2015 035Cesta sa uskutočnila na pozvanie primátora Ustrone Ireneusza Szarzeca v rámci Dohody o priateľstve a spolupráci medzi oboma partnerskými mestami, podpísanej ešte v roku 2001 daemon 다운로드. Delegácia z Piešťan prerokovala v sobotu možnosť pokračovania Dohody s primátorom, poslancom mestského zastupiteľstva Stanislawom Malinom, riaditeľkou odboru školstva, kultúry, športu a turistiky Mestského úradu Ustrone D 콜오브듀티 블랙옵스1 다운로드. Koenig a predsedom Združenia spoločnosti pre zahraničné styky A. Piechockim. V rámci stretnutia s poľskými partnermi preberali tiež otázky riadenia mesta, rozpočtu či riadenia mestských organizácií na oboch stranách 에덴의 선택 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

 

USTROŇ Dožínky 2015 014Na foto: (zľava) A on-screen phone. Piechocki, predseda združenia pre zahraničné styky, A. Koenig, riaditeľka odboru školstva, kultúry, športu a turistiky MsÚ, A. Klucz, predseda MsZ Ustroň, M 슈가맨3 음원 다운로드. Tamajka primátor Piešťan, I. Szarzec primátor Ustronia, A. Rottermund podpredsedkyňa MsZ, A. Nowak prednosta MsÚ, D. Reháková prednostka MsÚ Piešťany, S 카라 스텝 다운로드. Malina poslanec MsZ,  P. Tremboš poslanec MsZ a predseda predstavenstva Rezort Piešťany

Zástupcovia Ustrone informovali taktiež o plánovaných kultúrnych a športových akciách ich mesta mp3 blank. Zároveň sa obe strany dohodli, že v priebehu mesiaca september 2015 pripravia plán spoločných kultúrnych a športových podujatí pre nasledujúci rok 2016 a cieľom bude vzájomná výmena kolektívov, pôsobiacich v športe a kultúre z oboch miest 레알팜 게임 다운로드.

USTROŇ Dožínky 2015 029Počas dvojdňového pobytu mala piešťanská delegácia možnosť nahliadnuť aj do života kultúrnych či športových zariadení Ustrone 인벤터 2014 다운로드. V nedeľu sa Piešťanci zúčastnili aj Ustroňských dožiniek a na záver sa stretli aj s delegáciami partnerských miest Luhačovice, Hajdúnánás, Ustronie Morskie a Kalety.

USTROŇ Dožínky 2015 041USTROŇ Dožínky 2015 179Tlačová správa

REKLAMA