Úvod Aktuality Park opäť zaplnia fotografie – Park Foto v poslednú septembrovú sobotu

Park opäť zaplnia fotografie – Park Foto v poslednú septembrovú sobotu

REKLAMA
Skola Rakovice

Festival kreatívnej fotografie v plenéri PARK FOTO PIEŠŤANY sa v sobotu 26. septembra uskutoční už po pätnástykrát. Ide o najväčšiu slovenskú výstavu fotografií pod holým nebom 워킹데드 시즌7 다운로드.

Súťažnú výstavu fotografií, ako festival kreatívnej fotografie s podporou reklamných partnerov organizuje občianske združenie Piešťanský fotoklub OneDrive app. PARK FOTO sa stalo súčasťou každoročného neoficiálneho ukončenia letnej sezóny v Piešťanoch. Tento rok to bude v poslednú septembrovú sobotu 혁오 22 다운로드. Podujatie sa uskutoční aj napriek nepriaznivým podmienkam na organizovanie akcií, pričom organizátori vynakladajú maximum úsilia, aby pre vystavujúcich fotografov i nevystavujúcu verejnosť bolo vytvorené čo najlepšie prostredie s uvoľnenou a priateľskou atmosférou 실비 키우기 1.9 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Prezentácia fotografií v rámci podujatia je realizovaná tradične na vopred pripravených sieťach medzi stromami v aleji mestského parku 소설 저작권 다운로드. Inštalovať možno aj na lavičky, vlastné stojany, rebríky a pod. Kreativite pri inštalovaní sa medze nekladú.

„Máte možnosť vystaviť svoju tvorbu na najväčšej parkovej fotovýstave na Slovensku a tento rok môžete byť aj súčasťou pokusu o zápis do knihy rekordov v počte vystavených fotografií. Načerpáte inšpiráciu a od návštevníkov a môžete získať cenné odozvy na vašu tvorbu. Stretnutie s ostatnými fotografmi vám prinesie možnosť rozhovorov o fotografií,“ lákajú organizátori vystavujúcich autorov.

Fotografi dostanú spätnú väzbu tradične prostredníctvom štipcov od návštevníkov, ale aj od odbornej poroty. Tá vyberie  tri najlepšie kolekcie fotografií, pričom pri účasti detí bude vyhodnotená detská kategória osobitne.

Program:

Piatok 25.9.
15:30 – 19:00 Vešanie sietí pre PARK FOTO 2020 (každá pomoc vítaná)

Sobota 26.9.
09:00 – 11:00 – Registrácia vystavujúcich autorov – pri vstupe do mestského parku
15:00 – 16:30 – Hodnotenie odbornou porotou
17:20 – 17:30 – Spoločné Foto
17:45 – 18:00 – Vyhlásenie výsledkov

TS PF / red

REKLAMA