REKLAMA
Esesko

Centrum mesta Piešťany a Kúpeľný ostrov žil včera naozaj naplno a trojica zaujímavých podujatí prilákala do ulíc mesta obrovské množstvo ľudí short video. Milovníci kultúry a fotografovania si prišli na svoje počas plenérovej výstavy fotografií Park Foto, ktorá priniesla zábery zachycujúce krásy Slovenska i sveta autocad 2009. Poľovníci zase usporiadali slávnosti a okrem chutného gulášu, si mohli návštevníci prezrieť rôzne výstavy, z blízka vidieť koňa i poníka, a tiež vypočuť hudobné skupiny i ukážky vábenia zvery Download Coco Melon. Stredná odborná škola záhradnícka zase v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom usporiadala tradičné Kvetinové korzo, ktoré zakončilo odovzdávanie cien i vystúpenia v Hudobnom pavilóne 닌자 가이덴 블랙 다운로드.

IMG_8181_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Návštevníci parku mohli svojím hlasovaním, tradične za pomoci štipcov, ohodnotiť fotografie rozvešané na sieťach Photoshop patterns. Autorov z rôznych končín Slovenska sa zišlo neúrekom a k videniu boli portréty, krajinky, ale aj akty a tiež detailné makro zábery. Kým niektorí z autorov vsadili skôr na kompozíciu, osvetlenie a čas, ktorý si zvolili pre fotenie, iní sa pohrali s postprodukciou a dolaďovaním výslednej fotografie Seoul National University Lifelong Education Institute.

Kúpeľným ostrovom a mestom prešiel krátko po 14:00 alegorický sprievod, ktorý zakončil svoju púť v Hudobnom pavilóne. Okrem temperamentného vystúpenia tanečnej skupiny Grupo CALIENTE si mohli návštevníci vyhlasovania výsledkov užiť i koncert PREẞBURGER KLEZMER BAND-u Papago voice download. Víťazom v kategórii alegorických vozov sa nakoniec stali nečakane, ale úplne zaslúžene, žiaci prvej triedy Strednej odbornej školy záhradníckej, ktorí vytvorili Pirátsky ostrov 유튜브 거울모드 다운로드.

IMG_7788_resize

IMG_8120_resize

Na Kúpeľnom ostrove to zase počas celého dňa poriadne rozvoniavalo špecialitami pripravenými z diviny 팡파레 다운로드. Okrem chutného gulášu si návštevníci užili i prehliadku plemien poľovníckych psov, drezúru, sokoliarsku skupinu, ale aj ukážky vábenia a školu country tanca 몰디뷰 앱 다운로드.

IMG_7951_resize

-lt-

REKLAMA