Úvod Aktuality Pacientov s koronavírusom prijal aj NÚRCH, testovanie pokračuje

Pacientov s koronavírusom prijal aj NÚRCH, testovanie pokračuje

REKLAMA

V súvislosti s pandémiou ochorenia covid-19 sa Národný ústav reumatických chorôb Piešťany podieľa na zvládnutí kritickej situácie v zdravotníctve 위너 센치해 다운로드.

Od novembra minulého roku ústav prevádzkuje mobilné odberné miesto na antigénové testovanie, ktoré doposiaľ využilo niekoľko tisíc obyvateľov piešťanského regiónu 아이클라우드 사진 다운로드. Záujemcovia majú možnosť sa bezplatne otestovať v pracovné dni od 9.00 do 13.00 h. Odberné miesto zatiaľ zostáva v prevádzke do odvolania, najmä kým to dovolia kapacity ústavu 환경 스페셜 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na 25-tich reprofilizovaných lôžkach sa tím zdravotníkov stará už aj o pacientov s covid-19, ktorí nevyžadujú oxygenoterapiu.

„Prví dvaja pacienti boli prijatí na oddelenie už vo štvrtok 7 Download aix 7.1. januára a tretí o deň neskôr,“ uviedla medicínska riaditeľka Daniela Kňaze Doležalová.

NÚRCH taktiež v piatok 8. januára zaočkoval svojich zamestnancov prvou dostupnou vakcínou firmy Pfizer/BioNtech, ktorá by podľa najnovších informácií mala byť účinná aj na novú mutáciu koronavírusu 셜록 시즌4 3화 다운로드. Celkovo bolo podaných 120 dávok vakcíny.

Napriek zložitej situácii ústav naďalej poskytuje nevyhnutnú zdravotnú starostlivosť aj pre svojich pacientov, predovšetkým pokračuje v podávaní biologickej liečby u pacientov s autoimunitnými ochoreniami.

Zdroj: Tlačová správa NÚRCH

REKLAMA