Úvod Aktuality Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny presne o dva mesiace. Poznáme prvých účinkujúcich

Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny presne o dva mesiace. Poznáme prvých účinkujúcich

REKLAMA

Prvý júnový víkend sa v Piešťanoch opäť uskutoční tradičné Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny. Organizátori momentálne finišujú s prípravami 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드. Informácie o programe a plagáty zverejnia už onedlho, vy sa však už teraz môžete dočítať mená prvých objednaných účinkujúcich.

Program v sobotu 1 후레자식 다운로드. júna dopoludnia bude spočívať v štandardnom požehnaní prameňov a v sprievode z Kúpeľného ostrova do Hudobného pavilónu v Mestskom parku. Predstavovanie členov sprievodu moderátorkou Veronikou Paulovičovou vyvrcholí scénickým pásmom Základnej umeleckej školy Piešťany 즐거운 사라 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici

Dopoludnia sa o zábavu na Kolonádovom moste pri Barlolámačovi bude starať  Duo ŽŽ z Trenčína. V sprievode okrem oficiálnych hostí, žiakov škôl, športovcov a folklórnych súborov uvidíte štandardne Dychový orchester a mažoretky z Novej Dubnice 고스트 11.5 다운로드. Po prvý raz do Piešťan zavítajú na OLKS členovia historicko-umeleckej spoločnosti Bojník. Okrem sprievodu budú popoludní zabávať deti na štyroch stanoviskách v Mestskom parku rôznymi súťažnými aktivitami. 

Popoludní Piešťancov i návštevníkov čaká v Hudobnom pavilóne v Mestskom parku hudobno-tanečný program 소스 세이프 2005 다운로드. Okrem iných sa vám predstaví spevák Eusebio s tanečnicami.  Podvečer od 18:00 h vás bude zabávať Veronika Rabada s kapelou. Hlavnú hviezdu večera zatiaľ organizátori nepredstavili, veríme však, že sa to dozvieme už čoskoro re-shack weapon.

-th- Ilustr. foto: -lt-, -th-

 

 

REKLAMA