Úvod Aktuality Otvorenie kúpeľnej sezóny v tieni včerajšej tragédie

Otvorenie kúpeľnej sezóny v tieni včerajšej tragédie

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Slávnostné zahájenie leta poznačila dopravná nehoda, ktorá sa stala na diaľnici neďaleko Piešťan. Pred Domom umenia si všetci prítomní uctili pamiatku obetí minútou ticha Download the cleaner. Sezónu otvorili vypustením stovky bielych holubíc.

MP 06-07-14 110017

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Reklama

heaven rest

Počasie 23 나는 꼽사리다 다운로드. ročníku tradičného podujatia prialo. V sobotu 7. júna prišlo do Piešťan skutočné leto. Sprievodný program prilákal do centra tisícky ľudí smaart 다운로드. Po požehnaní kúpeľných prameňov nasledoval sprievod, ktorý vyvrcholil pred Domom umenia. Popoludní sa obyvatelia a návštevníci nášho mesta môžu tešiť na vystúpenia hudobných a tanečných skupín i množstvo ďalších atrakcií 반딧불의 묘 다운로드.

Pozvanie primátora Rema Cicutta na slávnostné otvorenie sezóny tentoraz prijali niektorí veľvyslanci aj podpredsedníčka Národnej rady SR Reddit mobile. „Včerajšia tragédia sa ma osobne dotkla,“ povedala Renáta Zmajkovičová. Riaditeľ kúpeľov Klaus Pilz ponúkol študentom, ktori boli pri nehode autobusu zranení, bezplatnú liečbu hp8710 다운로드. Pred požehnaním prameňov sa za ich uzdravenie modlili aj zástupcovia katolíckej a evanjelickej cirkvi.

Podrobný program Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny nájdete tu 윈도우 탐색기 다운로드.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA