Úvod Aktuality Osobnosti mesta Piešťany spoznáme počas galavečera už túto sobotu

Osobnosti mesta Piešťany spoznáme počas galavečera už túto sobotu

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

V sobotu 12. mája sa v Dome umenia uskutoční galavečer Osobnosť mesta Piešťany za rok 2017. Podľa nového minuloročného formátu si na ňom prevezmú ocenenia osobnosti vo všetkých oblastiach v rámci jedného večera Watman download. Moderovať bude opäť Peter Varinský a v rámci programu sa môžete tešiť na gospelové vystúpenia, či zaujímavé videodokrútky. Vstup je voľný Download the document viewer.

Ocenenia si prevezmú osobnosti v desiatich kategóriach Download Acronis True Image 2018. Konkrétne za aktivity v oblasti sociálnej, zdravotníckej, charitatívnej a humanitárnej, spoznáme tiež kultúrnu osobnosť roka i osobnosť v environmentálnej oblasti lg전자 펌웨어 다운로드. Udelené bude tiež ocenenie za kultúrny počin roka a Filantrop roka.

Po červenom koberci sa prejdú tiež najlepší piešťanskí športovci Sad song download. Ocenenie si odnesie najúspešnejší dospelý športovec, najúspešnejší mládežnícky športovec a taktiež najúspešnejšie športové kolektívy Windows 95 iso download. Poďakovanie v podobe ceny bude delené tiež za zásluhy v športovej oblasti v rámci kategórie tréner/zaslúžilý pracovník v športe.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Verejnosť mala v uplynulých dňoch možnosť hlasovať za svojho najobľúbenejšieho športovca extraterritorial rights. Jeho meno sa dozvieme tiež počas galavečera.

Vstup na podujatie je voľný, príďte si užiť príjemný večer v spoločnosti ľudí, ktorí robia naše mesto lepším a kvalitnejším 예스 파일 다운로드.

-th- Foto: Bona Publica

REKLAMA