Connect with us

Aktuality

Opitý vodič v J. Bohuniciach zdemoloval dve autá, plynovú prípojku a skončil v múre garáže

Published

on

Reklama

Policajti z Trnavského okresu mali v piatok 28. mája plné ruky práce s opitými vodičmi. Jedným z nich bol aj 31-ročný občan Ukrajiny, ktorý neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a poveternostným podmienkam.
V podvečerných hodinách pri prejazde obcou na aute Mercedes-Benz prešiel 31-ročný muž do protismeru, kde sa zrazil s protiidúcim autom Kia Sorento. Následne zišiel z cesty, kde narazil do zaparkovaného Renaultu Thalia a potom do plynovej prípojky. Tá sa pri náraze poškodila a došlo k úniku plynu. S autom nakoniec skončil v múre garáže rodinného domu.
„Policajti ho podrobili dychovej skúške, pri ktorej nafúkal bezmála dve promile. Vodič sa sťažoval na bolesti v bruchu. Privolaná RZP ho previezla do nemocnice. Po ošetrení bol eskortovaný do cely. Celková škoda bola predbežne vyčíslená na takmer 5000 eur,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave prostredníctvom sociálnej siete Facebook.
Policajti muža obvinili z prečinov ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a všeobecného ohrozenia. Po dokázaní viny mu hrozí až trojročný pobyt vo väzení.
Zdroj: KR PZ v Trnave

Reklama

Populárne články