Úvod Aktuality Opitý cyklista prešiel „svojským“ štýlom takmer 20 km

Opitý cyklista prešiel „svojským“ štýlom takmer 20 km

REKLAMA
HA PN

Veľmi veľký hazard zo strany opitého cyklistu i ohrozenie ďalších účastníkov cestnej premávky riešili policajti Obvodného oddelenia zo Starej Turej Open water download. Tí spozorovali cyklistu jazdiaceho „svojským“ štýlom, zo strany na stranu.

Spôsob jeho spôsob jazdy nasvedčoval, že jazdí pod vplyvom alkoholu, a tak ho podrobili dychovej skúške Download chrome videos on your phone. Tá bola u  60-ročného cyklistu pozitívna. „Nafúkal 1,30 mg/l, čo predstavuje 2,71 promile alkoholu. Policajtom uviedol, že sa zastavil v pohostinstve na pohárik Evil Ward. Podľa výsledku dychovej skúšky, tých pohárikov bolo podstatne viac. Aj napriek tomu však na bicykli prešiel takmer 20 km a je len šťastím, že nespôsobil dopravnú nehodu,“ informovali zástupcovia Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne ShadowGun.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Policajti následne s cyklistom spísali správu o výsledku objasňovania priestupku. V správnom konaní mu hrozí pokuta až do 800 €.

Upozornenie polície – cyklisti aj pre vás platia rovnaké sankcie za priestupok spáchaný požitím alkoholických nápojov (aj nad 1 promile) orbit or beat 다운로드. Okrem prípadov, keď jazdíte v zastavanom území obce a po cestičke určenej pre cyklistov, a ak množstvo alkoholu pri dychovej skúške neprekročí hodnotu 0,24 mg/l (po prepočítaní 0,50 promile) Download the day you accidentally found it.

-red- / TS KR PZ v Trenčíne

REKLAMA