Connect with us

Aktuality

Opäť sa hľadá šéf mestskej kultúry

Mesto Piešťany opäť hľadá riaditeľa príspevkovej organizácie Mestské kultúrne stredisko mesta Piešťany. Samospráva vyhlásila na jar výberové konanie potom, čo po roku vo funkcii z osobných dôvodov skončila riaditeľka Michaela Žažová. Vzišla z neho kandidátka, ktorú však neschválilo mestské zastupiteľstvo. Hľadanie riaditeľa sa preto opakuje.

Published

on

Reklama
Reklama

Riaditeľ má mať na starosti zastupovanie organizácie vo všetkých záležitostiach z titulu funkcie štatutárneho orgánu, vedenie pracovného tímu a tvorbu programovej štruktúry kultúrno-spoločenských podujatí. Požiadavky na zamestnanca sú vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore kultúra, ekonómia, manažment, alebo humanitné vedy. Podmienkou je tiež ovládanie slovenského jazyka a pokročilá práca s programami Word, Excel ako i ovládanie Windows. Uchádzač musí mať tiež vodičský preukaz skupiny B. Potrebná je tiež prax v riadiacej funkcii min. 2 roky, ktorú musí potvrdiť zamestnávateľ.

Ponúkaná mzda je tabuľkových 1 072 – 1 287 EUR za mesiac, pričom však k tarifnému platu pre vedúceho zamestnanca sú následne pripočítané zvýšenie tarifného platu § 7 ods. 6 zákona 553/2003 Z.z., príplatok za riadenie a osobný príplatok.

Pre účasť vo výberovom konaní je okrem iného potrebné predložiť motivačný list a písomný návrh projektu riadenia a rozvoja Mestského kultúrneho strediska mesta Piešťany ako príspevkovej organizácie mesta (v rozsahu minimálne 6 a maximálne 10 strán A4).

Žiadosť o účasť treba doručiť najneskôr do 9.06.2023 do 12:00 hod. Víťaza musí schváliť mestské zastupiteľstvo, pričom nastúpiť by mal k 1.7.2023.

Reklama

Podrobnejšie informácie tu.
-red- Ilustr. foto: -mp-

Populárne články