Úvod Aktuality Odkaz z Hlohovca: „VÚC-ka zobuď sa!“

Odkaz z Hlohovca: „VÚC-ka zobuď sa!“

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V Hlohovci včera zhruba tri desiatky ľudí 15 minút prechádzali po prechode pre chodcov pri vstupe do mesta, čím zablokovali most ponad rieku Váh download cubase ai. Akciu organizovali ľudia zo združenia Fraštáčania, ktorí kandidujú za poslancov do VÚC Trnava a chceli ňou upozorniť na to, že Trnavský samosprávny kraj, do ktorého správy cesta patrí, roky nerieši problém kolabujúcej dopravy v Hlohovci weblogic 8.1 다운로드. Odkaz z transparentov znel: „VÚC-ka zobuď sa!“

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Cesta pred mostom v Hlohovci sa upcháva vozidlami najmä v ranných a popoludňajších špičkách, kedy v smere od Trnavy vznikajú dlhé kolóny Download the cell phone image. „Ukázalo sa to aj dnes, lebo už takýto malý protest spôsobil problémy na moste v Piešťanoch, kade sa vodiči snažili obísť zastavený úsek pred Hlohovcom. Aj to je dôkaz, že prípadný väčší kolaps na vjazde do Hlohovca spôsobený haváriou či poškodením mosta, bude mať dosah na celý región Movie Kingdom. Ospravedlňujeme sa vodičom za zdržanie, ale chceli sme na tento problém aj takto upozorniť – áno, práve teraz pred voľbami VÚC,“ napísali organizátori na svoju facebookovú stránku pizzeria.

Podľa vyjadrenia Jozefa Viskupiča organizátori pozvali na protest aj kandidátov na župana, preto prišiel. „Hlohovčania sa cítia akoby v kraji stáli na kraji a v zápchach redhat 다운로드. Riešenie a vyriešenie druhého mosta je presne to, kde VÚC má a musí pomôcť,“ vyjadril sa J. Viskupič.

Hlohovčania majú návrh ako riešiť situáciu a je zachytený aj v novom územnom pláne 울티마온라인 다운로드. Navrhujú odkloniť dopravu na Nitru a Topoľčany mimo terajší most výstavbou nového, išlo by o cestu v súbehu so železnicou.

-th- Foto: fr, jv

 

REKLAMA