Úvod Aktuality Núdzni upratovali Vážsky ostrov, odpadkov popri vode bolo neúrekom

Núdzni upratovali Vážsky ostrov, odpadkov popri vode bolo neúrekom

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Klienti azylového domu Domum a piešťanského centra Trnavskej arcidiecéznej charity dnes poupratovali južnú časť Vážskeho ostrova Download code 128 fonts. Išlo o ďalšiu z akcií, ktorou sa piešťanskí dobrovoľníci spolupracujúci s oboma zariadeniami, snažia núdznych ľudí vtiahnuť späť do života a pomôcť im prinavrátiť pocit užitočnosti 맥 vmware 다운로드. Pondelok 14. august boli Piešťany tiež prvou zastávkou Týždňa charity 미교 좋니 다운로드.

Počas neho pracovníci Trnavskej arcidiecéznej charity absolvujú jazdu na bicykli po mestách kraja a spolu s kolegami z jednotlivých centier na námestiach predstavujú svoju prácu, snažia sa zbúrať mýty a predsudky, rovnako ako aj vysvetliť o čom je práca Charity h-able 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Začiatkom tohto roka sa rozbehla spolupráca piešťanských dobrovoľníkov s profesionálnymi sociálnymi pracovníkmi Mesta Piešťany a Trnavskej arcidiecéznej charity inner part. Prvotnou spoločnou aktivitou bola Polievka zo srdca, ktorú inicioval piešťanský dekan Jozef Gallovič a vďaka ktorej mali počas mrazivých dní ľudia bez domova teplé jedlo z piešťanských reštaurácií, ktoré sa stali sponzormi tejto akcie Download Blue Note. Už vtedy bolo cieľom nielen dávať, ale naučiť ľudí na okraji spoločnosti s pocitom menejcennosti, opäť pracovným návykom a pokúsiť sa ich postupne začleniť do spoločnosti 일빵빵 스토리가 있는 영어회화 다운로드.

Na jar tak dokázali, že vedia nielen prijímať, ale i dávať, pri upratovaní Domumu, prácach v centre Charity, či upratovaní Vážskeho ostrova Hdd regenerator. V pondelok 14. augusta sa pustili do upratovania prednej časti ostrova od Hojdacieho mosta po Železný takmer dve desiatky ľudí. V lokalite hojne navštevovanej domácimi i turistami, vyzbierali značné množstvo odpadu, ktoré potom odviezli pracovníci Slovenského vodohospodárskeho podniku Pezna download. O jedlo pre účastníkov brigády sa postarala reštaurácia Zuckmann Villa, ktorá darovala obed pre všetkých Automatic tee store. Toho sa zúčastnili i pracovníci Charity, ktorý obchádzajú vrámci tohto týždňa mestá diecézy. 

-th- Foto: -ič-, -th-

REKLAMA