Úvod Aktuality Nový župan Viskupič pomenoval piešťanské letisko ako prvú z priorít

Nový župan Viskupič pomenoval piešťanské letisko ako prvú z priorít

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Novým županom sa stal Jozef Viskupič. Jeho prvá reakcia bola, že voliči zvolili alternatívu proti zlodejom. Voľby boli podľa neho referendom o tejto alternatíve freemind. Ako odpoveď na otázku čo bude treba prvé konkrétne riešiť, zaznelo Letisko Piešťany. Podľa Viskupiča kraj dostáva od Tibora Mikuša v zlom stave gta5 Thanos mode download. Tibor Mikuš rešpektuje výsledok, avšak spochybňoval spôsob, akým bol dosiahnutý.

„Moje prvé kroky povedú k samosprávam, teda k starostom a primátorom, pretože sme hovorili o otvorenom a transparentnom župnom úrade 넷마블 모두의쿠키 다운로드. Aby dávala samospráva logiku a zmysel, tak župan musí ťahať za jeden koniec so všetkými primátormi a starostami. Tú logiku má dávať hlavne pre občanov Free gospel choir mp3. To znamená ak sa spojíme ak tu nebude ignorácia krajského mesta, primátorov okresných miest, starostov mnohých dedín, ktorých sme stretávali počas kampane, tak z neviditeľného Úradu Trnavského samosprávneho kraja sa stane úrad, ktorý bude starostom a primátorom pomáhať,“ povedal v rozhovore nový župan Hanshow 2010 free download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na otázku čo je prvé čo treba v kraji riešiť J.  Viskupič odpovedal: „Máme tu niekoľko nášľapných mín. Myslím si, že pán župan Mikuš nám odovzdáva kraj v nedobrom stave 마인크래프트 마을 다운로드. To znamená letisko Piešťany, to znamená vypuklý problém s internátom vo Voderadoch, znamená to vysoký dlh a znamená to aj vypuklé dopravné problémy, ktoré máme v Hlohovci a Senici 윤명조 120 다운로드. Toto budú priority, ktoré budeme riešiť už aj v zmysle agenedy.“

Jozef Viskupič potvrdil, že sa vzdá poslaneckého mandátu v NRSR, tak ako to sľúbil pred voľbami v prípade, že vyhrá Malicious apk download. Po úspešných voľbách chce ešte splniť dva sľuby, ktoré dal sám sebe a manželke. Dokončiť balkón na bytovke, ktorú práve dozatepľovali a zabezpečiť novú umývačku riadu, ktorá sa im pokazila v priebehu kampane a nebol čas ju riešiť 공튀기기 다운로드.

Celý rozhovor si môžete pozrieť tu, rovnako ako vyjadrenie Veroniky Remišovej:

Pre médiá sa vyjadril aj končiaci župan Tibor Mikuš 슈퍼스타 bts 다운로드. Na otázku o porážke od Viskupiča T. Mikuš reagoval: „Myslím, že to bola manipulácia s mienkou občanov. Občan zrejme nevidí prácu, ktorá bola urobená, ale verí osočovaniu a nepravdám. Rešpektujem výsledok, ale otázka je ako bol dosiahnutý. Tým sa budú zaoberať mnohí, možno aj vy, neskoršie.“ Tibor Mikuš každému praje, aby v dobrej práci pokračoval a dosahoval aspoň také výsledky ako on. Podľa T. Mikuša zaznievali v televíznych debatách klamstvá a vraj sa treba pozrieť aj na to, čo sa dialo na sociálnych sieťach.

Jedna z redaktoriek sa tiež končiaceho župana spýtala na 60 miliónový dlh Trnavského samosprávneho kraja. „Prosím vás pekne, zrejme neviete nič o investovaní. Ja o tom niečo viem. Treba peniaze investovať do toho čo potrebuje občan a to sme robili. Dlh je na úrovni 35 percent, takže sme vo vynikajúcom stave,“ reagoval T. Mikuš.

-th- Video: TA3 Foto: -th-

REKLAMA