Úvod Aktuality Novomešťan si chcel vyskúšať nahlásenie bomby, hrozí mu 3 až 8 rokov

Novomešťan si chcel vyskúšať nahlásenie bomby, hrozí mu 3 až 8 rokov

REKLAMA

V utorok 11. apríla o 14.12 hodine mužský hlas na tiesňovú linku 112 oznámil „Haló, haló. Dobrý deň, chcel by som nahlásiť v Novom meste na Okresnom súde bombu, je to dosť veľká bomba“ Hancom trial. Následne zložil. Po tomto oznámení na polícii bola okamžite evakuovaná budova, v ktorej okrem Okresného súdu sídlia aj ďalšie inštitúcie a to Okresný úrad, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny a taktiež aj Okresné riaditeľstvo Policajného zboru 영화 해로 다운로드. Celkom bolo evakuovaných 302 ľudí.

Novomestskí kriminalisti začali okamžite pátrať po osobe, ktorá úmyselne spôsobila vážne znepokojenie aspoň časti obyvateľstva tutu. Niekoľko hodín po poplašnom telefonáte kriminalisti v zmysle zákona zadržali podozrivú osobu – 26-ročného Ľuboša z okresu Nové Mesto nad Váhom Korean Typeface.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Po niekoľkých hodinách sa policajtom priznal. Následne bol v procesnom postavení vypočutý. Uviedol, že v pondelok videl v správach, ako boli evakuované súdy a aj súd v Novom Meste nad Váhom, tak to chcel aj on vyskúšať 코어고딕 다운로드. Ľuboš telefón po telefonáte na tiesňovú linku schoval do zadnej časti dvora.

Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Nového Mesta nad Váhom obvinil 26-ročného Ľuboša zo zločinu šírenia poplašnej správy 당나귀 p2p 다운로드. Na obvineného vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie. O tom, či bude stíhaný väzobne bude dnes rozhodovať sudca Okresného súdu v Novom Meste nad Váhom, ktorý bol v utorok evakuovaný Only download. Za uvedený skutok zákon ukladá trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne/Foto: archív – ilustračné-

REKLAMA