Úvod Aktuality Nové monitorovacie radary na cestách zrejme nebudú

Nové monitorovacie radary na cestách zrejme nebudú

REKLAMA
Esesko

Veľké množstvo ciest malo byť podľa plánu Ministerstva vnútra v budúcnosti bezpečnejších vďaka 739 novým radarom, ktoré obsahovali aj kamery a ďalšiu monitorovaciu elektroniku. Veľký tender v sume okolo 140 miliónov eur už beží, a i keď povolebný termín jeho ukončenia ministerstvo posunulo na 8 카카오톡 데스크탑 다운로드. apríla, z investície zrejme nič nebude. Proti sa razantne stavia Slovenská národná strana a jej predseda Andrej Danko. Piešťany, podobne ako iné mestá, tak budú musieť oželieť dohromady 6 radarov 국악방송 다운로드. Tie sa mali nachádzať na uliciach Vrbovská, Krajinská a Winterova, dva na ceste smerujúcej k obci Horná Streda a jeden na Kajinskom moste.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ministerstvo a polícia si od zavedenia nového systému sľubovali pokrytie cestných úsekov, plnú automatizáciu, ktorá by zabezpečila menšiu šikanu, či naopak snahu o úplatkárstvo 미션 디럭스 바이블 다운로드. Pokuty mal po dokončení systému od septembra posielať vodičom samotný prístroj. Slovenská národná strana podľa informácií zverejnených na webových stránkach denníka aktuality.sk už zrušenie tendra dohodla vrámci predvolebných rokovaní focus subtitles. Sumu 140 miliónov plánuje zúžitkovať efektívnejšie v oblastiach, ktoré majú väčšiu prioritu. Ich potenciálne využitie je však otázne, nakoľko radary mali byť financované zo zdrojov Európskej únie 한컴타자연습 97 다운로드.

Nové monitorovacie radary v Piešťanoch mali byť umiestnené na ceste k obci Horná Streda a merať v oboch smeroch rýchlosť, rovnako tak na Vrbovskej ceste pri bývalej Tesle 방사형 배경 다운로드. Na Krajinskej ulici pri Technickom skúšobnom ústave mal ďalší dávať pozor na dodržiavanie zastavenia a státia. Radar na dodržiavanie zákazu otáčania a cúvania bol naplánovaný na Winterovej ulici pri Kolonádovom moste a posledná policajná kamera mala dbať na preťažovanie Krajinského mosta, teda na zákaz vjazdu vozidiel nad 12 ton jvm 1.7 다운로드.

-lt/Zdroj: aktuality.sk-

REKLAMA