Úvod Aktuality Nepríjemné prekvapenia pred Veľkou nocou i po nej – ľudská hlúposť je...

Nepríjemné prekvapenia pred Veľkou nocou i po nej – ľudská hlúposť je nekonečná

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V akom prostredí budeme žiť záleží aj od nás. Vecí, ktoré treba spraviť, opraviť je neúrekom, niektorí sa snažia, iní si zase presne naopak veci kazia či kradnú 첵 무료 다운로드. Pracovníkov Služieb mesta Piešťany čakalo niekoľko nepríjemných prekvapení po Veľkej noci, ale aj pred ňou.

Pred Veľkou nocou pripravili výzdobu mesta a taktiež rekultivovali trávnik v mestskom parku pri Kursalone 언차티드3 다운로드. Po sviatkoch našli ukradnuté primulky z aranžmánov i cyklistami rozjazdený trávnik, napriek tomu, že bol zreteľne opáskovaný a bolo naznačené, že sa po ňom nemá chodiť 마스터캠 x9 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pred sviatkami zase zaznamenali rozjazdený trávnik pri riaditeľstve nemocnice, ale aj ukradnutú borovicu z výsadby v Sade Andreja Kmeťa v Mestskom parku Wizard of Legends. Žiaľ nie sú to výnimočné prípady, ale opakujúce sa situácie, ktoré príliš entuziazmu do práce nepridajú.

Stretávajú sa s nimi aj dobrovoľníci, ktorí sa snažia priložiť ruku ku krajšiemu mestu Download Alder Friends. Zle dopadli napríklad smetiaky na Lide, betónové skončili vo Váhu, plechové niekto ukradol. Podobne vlani nepotešilo ľudí z MC Úsmev vandalmi navštívené detské ihrisko, ktoré za pomoci partnerov vybudovali pre najmenšie deti. 

Určite si pamätáte tiež na minuloročný prípad poškodenia viacerých fontán v centre mesta pred otvorením letnej kúpeľnej sezóny, ale tiež posprejovaný Kolonádový most 카라 큐피드 다운로드. Páchatelia sú doteraz neznámy, avšak aj vďaka týmto incidentom bolo vlani vyčlenených viac prostriedkov na zvýšenie počtu kamier, vďaka ktorým má mestská polícia pod dohľadom viac lokalít v meste paper dolls.

-red- Foto: P 경고음 다운로드. Tekula/SMP

REKLAMA