Úvod Aktuality Nemocnica má novú dozornú radu

Nemocnica má novú dozornú radu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Novomenovaná správna rada Nemocnice A. Wintera v Piešťanoch, v ktorej sa však zmenilo iba jedno meno zástupcu ministerstva zdravotníctva (Petru Kováčikovú nahradila Eva Lakotová) na svojom prvom stretnutí koncom marca volila novú dozornú radu 삼국지 5 다운로드. Tá po vzdaní sa funkcie poslankyne NRSR Renáty Zmajkovičovej zostala iba dvojčlenná.

nemocnica

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

REKLAMA

kia-042015-500

V pôvodnej dozornej rade boli členmi okrem Renáty Zmajkovičovej, poslankyne Smeru, aj jej asistentka Adriana Herdová a lekár piešťanskej nemocnice Ján Ranostaj (SMER-SD) Janiceed. Ministerstvo zdravotníctva hoci deklarovalo záujem menovať do správnych rád zástupcov samospráv, v Piešťanoch tak neurobilo. Navyše stále trvá na tom, že v správnej rade má štyroch členov 이클립스 jad 다운로드. Podľa piešťanského lekára Alana Suchánka, tento stav nie je v súlade zo zákonom a štatútom neziskovej organizácie.

Správna rada odvolala z funkcie v dozornej Adrianu Herdovú, chirurg piešťanskej nemocnice Ján Ranostaj zostáva naďalej Soaon Odyssey Scale. Na dve voľné miesta zvolila správna rada hlavne zásluhou štyroch ministerských hlasov praktickú lekárku Evu Jurgovú a Petra Popraca z interného oddelenia nemocnice rpgxp 다운로드. Zástupcovia zamestnancov navrhovali za člena dozornej rady bývalého riaditeľa Miloša Ottingera, ale neuspeli. V dozornej rade sú tak traja lekári a žiaden ekonóm sql server 2005 다운로드.

-th-

REKLAMA