Úvod Aktuality Nemci chodia do Piešťan najmä na jar a na jeseň

Nemci chodia do Piešťan najmä na jar a na jeseň

REKLAMA
Esesko

Podľa štatistík, ktoré graficky spracoval predseda predstavenstva oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany a miestny poslanec Peter Tremboš, návštevníci z Nemecka boli po dlhé roky Piešťanom „najvernejší“ 프렌즈 전시즌 다운로드. Ich počet však po roku 2008 výrazne klesol. Posledné dva roky však Piešťany opäť zaznamenali mierne zvýšenie návštevnosti Nemcov a grafy tiež ukázali, že najradšej k nám chodia na jar a na jeseň Download avplayer.

Nemci 2014Podľa P 패션시티 mr 다운로드. Tremboša na výber jarných a jesenných mesiacov môžu mať návštevníci z Nemecka rôzne dôvody: „To, že nemajú radi zimu celkom chápem (zdá sa, že ani letné horúčavy), možno hromadne využívajú zľavy ponúkané v týchto mesiacoch, prípadne nemecká krankasa (zdravotná poisťovňa) považuje tieto termíny za finančne výhodnejšie 해피 메리 다운로드. Nestačí poznať len čísla ale aj príčiny.“ Aj takéto analýzy by mali byť podľa neho náplňou práce Oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany, ktorý  na základe nich potom môže zvoliť správnu marketingovú stratégiu Markdown Editor.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

„Dlhodobo najpočetnejšou skupinou zahraničných návštevníkov Piešťan sú hostia z Nemecka, tradične najmä z jeho východnej časti,“ uvádza Peter Tremboš hand simulator 다운로드. Ich počet však počas posledných desiatich rokov výrazne poklesol. Zatiaľ čo v roku 2005 ich navštívilo naše mesto až takmer 24 tisíc, v roku 2014 to bolo už len necelých 10 tisíc pads 9.3 다운로드. V priebehu pár rokov tak došlo k ich poklesu až o 60 %. „Príčin je iste viacero, jednou z nich je tiež chýbajúca letecká linka medzi Berlínom a Piešťanmi 사랑의 불시착 1화 다운로드. Tá by umožnila nielen navýšenie počtu návštevníkov, ale podporila aj ekonomiku letiska Piešťany, ktoré je dlhodobo v strate,“ myslí si šéf predstavenstva Rezortu Piešťany 바이오쇼크 다운로드.

Nemci vyvoj-red-, foto: P 샵캐스트 다운로드. Tremboš, archív PNky

Čítajte tiež: Rezort Piešťany chytá druhý dych

REKLAMA